18 Mart Çan Termik Santrali İş Başvurusu

18 Mart Çan Termik Santrali iş başvurusu ve işçi alımı hakkında bilgiler. Çan  Termik Santrali hakkında bilgiler bulabilir ve iş ilanlarına nasıl bakılacağı hakkında bilgi alabilirsiniz.

18 Mart Çan Termik Santrali İş Başvurusu

18 Mart Çan Termik Santrali iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır? 18 Mart Çan Termik Santrali işçi alımı, personel alımı hakkında bilgiler ve santral hakkında genel bilgiler yer almaktadır.

18 Mart Çan Termik Santrali
Çanakkale'nin Çan ilçesinde bulunan 18 Mart Çan Termik Santrali kamuya ait bir santral olup, ülkemizin en büyük 59. termik santrali durumundadır. Çanakkale'de yer alan termik santraller arasında ise büyüklük olarak 5. sırada yer almaktadır. Buna ek olarak ülkemizin en büyük 14. Liyit Termik Santralidir. Saatte yaklaşık olarak 1.670.000.000 lilovatsaat elektrik üretir ve 500.000 kişinin elektrik ihtiyacını karşılayacak bir kapasiteye sahiptir. Bu hesaplamayı konut üzerinden yapmak gerekirse 530.000 civarı konutun elektrik ihtiyacını karşılayabilecek kapasitedir.

18 Mart Çan Termik Santrali ilk kurulduğunda bünyesine personel ve işçi alımı yapmıştı. İş ihtiyacı olunduğunda İşkur üzerinden açılan ilanlar aracılığıyla personel alımı yapmaktadır. Kamuya ait olduğu için, bünyesine kattığı memur ve personelleri genellikle Kpss puan sistemi ile almaktadır. 

Çan Termik Santrali İş Başvurusu
Çan Termik Santralinde çalışmak ve güncel iş ilanlarını takip etmek için buraya tıklayınız. Açılan İşkur sayfasında arama bölümü olacak. Arama kutucuğuna Çan ya da Çan Termik Santrali yazdığınızda karşınıza bu kurumla alakalı iş ilanları çıkacak. Eğer sadece Çan şeklinde yazıp arama yaparsanız Çan ilçesinde yapılacak iş ilanlarının tamamı çıkar. Kısaca Termik Santral dışında diğer ilanlarda çıkar. Arama sonrası herhangi bir ilan çıkmazsa daha sonra tekrardan deneyebilirsiniz. Eğer bu tür ilanları çıktığı an görmek ve başvuru yapmak istiyorsanız alt kısımda twitter ve Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri
Adres: Kulfal Köyü Çan, Çanakkale
Telefon Numarası: 0286 435 33 68
Web Sayfası: https://www.euas.gov.tr