Hastane İş İlanları

Adana Kozan Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Adana Kozan Devlet Hastanesi iş başvurusu için sayfamızdaki direktifleri takip ediniz. Kozan Yeni Devlet Hastanesi iş ilanları ve personel alımı hakkında bilgiler.

Adana Kozan Devlet Hastanesi Hakkında Kısaca Bilgi

Adana Kozan Devlet Hastanesi’nin tarihi 1974’lü yıllara dayanmaktadır. Kozan Devlet Hastanesi, 45.000 metrekare arazi üzerine kurulu ve 50 yataklı olarak sağlık hizmeti sunmaya başlamıştır.

Kozan Devlet Hastanesi güç geçtikçe kendini geliştiren ve büyüme gösteren bir hastane olmuştur. 1985 senesinde yatak kapasitesi 75’e çıkmıştır. 2002 yılında ise 100 ve 2004 yılında yapılan ek bina ile birlikte 125 yatak kapasitesine çıkarılmıştır. 125 yatak ve semt polikliniği ile Adana Kozan halkına sağlık hizmeti sunmaya başlamıştır.

Kozan Devlet Hastanesinin yeni binası 22.000 metrekare üzerine kurulmuştur. Toplamda 5 katlı bir bina olarak inşa edilen Kozan Devlet Hastanesinde 180 yatak kapasitesi bulunmaktadır.

Kozan Devlet Hastanesinin 5 TDL odası, 4 ameliyat odası, 20 erişkin yoğun bakım yatağı, 4 yeni doğan yoğun bakım yatağı, merkez laboratuvarı, patoloji laboratuvarı, görüntüleme merkezi, 42 poliklinik odası, 15 yataklı diyaliz ünitesi, tek kişilik özel doğum odaları, 10 adet diş ünitesi, bekleme salonları ve kafeteryası bulunmaktadır.

Kozan Devlet Hastanesi 2003 senesinde bebek dostu hastane unvanı almıştır. 2018 yılında Anne Dostu Hastane unvanını da alarak kendini bu konuda ispatlamıştır.

Kozan Devlet Hastanesi 2020 yılında yatak kapasitesini 205’e çıkarmıştır. Dijital Hastane çalışmaları da son hızda devam etmektedir.

Verimli ve kaliteli bir sağlık hizmeti sunmayı kendine ilke edinmiş olan Kozan Devlet Hastanesi, uzman hekim ve personel kadrosuyla hastalarına en iyi şekilde hizmet vermeyi hedef edinmiştir.

Adana Kozan Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Adana Kozan Devlet Hastanesi iş başvurusu için İşkur sisteminde arama yapabilirsiniz. Adana Kozan Devlet Hastanesi ve benzer kurumların personel alımı ilanlarını anlık olarak takip etmek için Twitter sayfamızı takip edebilirsiniz.

Twitter Hesabımız : https://twitter.com/isbasvurusuyap

Adana Kozan Devlet Hastanesi iş ilanlarını bu linke tıklayarak takip edebilirsiniz. Arama bölümüne “kozan devlet hastanesi” yazarak güncel ilanlara bakabilirsiniz.

Adana Kozan Devlet Hastanesi Personel Alımı

Kozan Devlet Hastanesi bir kamu kurumu olduğundan direk olarak iş başvurusu yapılamamaktadır. Kamu kurumları gerekli gördüğü takdirde İşkur üzerinden ya da kendi resmi web sitelerinden iş ilanı açıklamaktadır.

Kamu iş ilanlarını anlık olarak takip etmek için sosyal medya adreslerimizi takip edebilirsiniz.

E-Devlet üzerinden de Kozan Devlet Hastanesi iş ilanlarını günlük olarak takip edebilirsiniz. Bu linke tıklayarak arama yapabilirsiniz.

Kozan Devlet Hastanesi İletişim

Kozan Devlet Hastanesi Adres Bilgisi: Karacaoğlan Mahallesi feke caddesi No:1/150 Kozan ADANA
Kozan Devlet Hastanesi Telefon: 0 322 515 83 06
Kozan Devlet Hastanesi Web: https://adanaism.gov.tr/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu