Hastane İş İlanları

Amasya Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Amasya Devlet Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi iş ilanları ve hastane hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Amasya Devlet Hastanesi Hakkında

2004 yılında hizmet vermeye başlayan Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 3 yıllık bir yapım aşamasının ardından tamamlanmıştır. Kirazlıdere mahallesinde bulunan hastane, 300 yatak kapasitesine sahiptir. Hastanenin ismi, Fatih Sultan Mehmet döneminin en ünlü cerrah ve hekimlerinden biri olan, tıp tarihinde de önemli bir yere sahip olan 1386 Amasya doğumlu Sabuncuoğlu Şerefeddin’ den almıştır. Hastane, eğitim ve araştırma hastanesi olarak hekim ve sağlık personeli yetiştirme görevini yerine getirirken bir devlet hastanesi olarak vatandaşlara sağlık hizmet sunumu vazifesini de yerine getirmektedir.

Dahili ve Cerrahi Birimler
Dahili ve cerrahi birimler, hastanenin sağlık hizmeti sunumu kollarını yansıtmaktadır.

Dahili birimler
Acil tıp, çocuk psikiyatrisi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, deri ve zührevi hastalıklar, enfeksiyon hastalıkları ve klinik mikrobiyoloji, iç hastalıkları(dahiliye), endokronoloji, gastroentroloji, kardiyoloji, nefroloji, göğüs hastalıkları, yetkişkin ruh sağlığı ve hastalıkları birimleri ile poliklinik hizmeti sunulmaktadır.

Cerrahi birimler
Bu kısımda yer alan birimlerde, hastanede cerrahi operasyonlar gerçekleştirilmektedir.

Anestezi, beyin cerrahisi, genel cerrahi, çocuk cerrahisi, göğüs hastalıkları, kadın doğum hastalıkları, göz hastalıkları, kalp damar cerrahisi, kulak burun boğaz, ortopedi, üroloji ve plastik cerrahi birimleri sayılabilir.

Amasya Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Amasya Devlet Hastanesi iş ilanları için buraya tıklayınız. Çıkan arama bölümüne “amasya” veya “amasya devlet hastanesi” yazabilirsiniz. Açık ilan varsa listelenecektir. İlanlar dönem dönem açılmaktadır.

Alt kısımda yer alan Twitter ve Facebook sayfalarımızı takip ederek Amasya Devlet Hastanesi personel alımı ve güncel iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Taşeron İş İlanları
Devlet hastaneleri çeşitli taşeron firmalarla anlaşmalı olarak çalışabilmektedirler. Amasya Devlet Hastanesi ile iletişime geçerek bu firmaların bilgilerini alabilir ve hastanede taşeron firma aracılığıyla çalışabilirsiniz.

Amasya Devlet Hastanesi İletişim

Hastanenin tıbbi birimleriyle ya da idari birimleriyle temasa geçmek için birbirinden farklı iletişim kanalları bulunmaktadır. Örneğin Kirazlıdere mahallesinde bulunan ana bina ile iletişim için (0358) 218 4000 numarası ve https://amasyaeah.saglik.gov.tr/TR,43914/iletisim-ve-ulasim.html adresinde yer alan iletişim formu kullanılabilecektir. Aynı zamanda hastanenin resmi mail adresi olan amasyadhs2@saglik.gov.tr adresine iletilecek olan görüş, öneri ve CV’ lere kısa süre içerisinde geri dönüş sağlanacaktır.

Çelebi Mehmet Caddesinde bulunan Fizik Tedavi Birimi ile (0358) 218 4001 telefonu ile iletişim sağlanabilecektir.

Recep Akyılmaz Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi ile (0358) 218 4002 numarası ile iletişime geçilebilecektir.

Evde Sağlık Hizmetleri Birimiyle (0358) 218 1844 nolu hat üzerinden iletişime geçilebilecektir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu