Anfa Güvenlik İş Başvurusu Nereye Yapılır?

Anfa Güvenlik iş başvurusu nasıl yapılır? Ankara'da Belediye'ye ait güvenlik firması olan Anfa Güvenlik iş olanakları, şirket hakkında bilgiler, iş ilanları ve şirketin politikalarından bahsedilmektedir. Güvenlik eğitim kurumu da bulunan Anfa Güvenlik insan kaynakları sayfası ve kariyer sayfası linklerini haberimizde bulabilirsiniz.

Anfa Güvenlik İş Başvurusu Nereye Yapılır?

Anfa Güvenlik iş başvurusu ve kariyer olanakları hakkında bilgiler. Özel güvenlik şirketlerinde çalışmak isteyen kişiler için Ankara'da popüler olan Anka Güvenlik devamlı olarak güvenlik görevlisi alımları yapmaktadır. Detayları inceleyebilirsiniz.

Anfa Güvenlik Ankara'da bulunan bir güvenlik firmasıdır. Güvenlik personel alımları ve eğitim kurumlarında silahlı, silahsız güvenlik personelleri yetiştirmekte ve sertifikalar vermektedir. Anfa Güvenlik iş başvurusu yaparak Ankara'da yer alan çeşitli bölgelerde güvenlik görevlisi olarak çalışabilirsiniz. Detaylar haberimizde.

ANFA GÜVENLİK Hakkında Bilgi
ANFA GÜVENLİK şirketi, Ankara Büyükşehir Belediyesine bağlıdır. Özel Güvenlik hizmeti vermeye 1992 senesinde başlamış olan Anfa Güvenlik 5188 sayılı yasa gereğine uygun şekilde 2005 senesinde şirketleşme sürecinin ardından profesyonel yönetim ekibi ve güvenlik görevlileri ile can ve mal güvenliğini savunmaya yönelik güvenlik hizmeti sunmasının yanı sıra kurmuş olduğu eğitim kurumuyla özel güvenlik alanında kendini göstermek isteyen binlerce kişiye sertifika sunan lider ve tek kamu şirketi olma özelliği taşımaktadır.

ANFA GÜVENLİK Misyon / Vizyon / Kalite
Misyonumuz ; ANFA GÜVENLİK HİZMETLERİ VE SİSTEMLERİ Limited Şirketinin hizmetlerini ekip ruhuna uygun bir şekilde ve üstün görev şuuru ile çalışıp günümüz teknolojisini kendi tecrübeleri ile harmanlayarak kaliteli bir şekilde hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz ; ANFA GÜVENLİK HİZMETLERİ VE SİSTEMLERİ Limited Şirketi, personellerinin üstün gayretleri ile ekip çalışma ahenginin ve verimliliğin dolayısıyla rekabet enerjisini arttırıp sürekli gelişmekte olan kalitesi ile tüketici memnuniyetini en üst seviyede tutmak isteyen bir şirket olmak hedefindedir. Müşterimiz olan kişilerin beklentileri ile örtüşen kimi zaman onun da ötesine geçen hizmet kalitesi anlayışıyla alanında kendisine yer edinmiştir.

ANFA GÜVENLİK Eğitim Kurumu
ANFA Özel Güvenlik Eğitim Kurumu, 5188 sayılı yasa ve kanunun uygulanmasına ilişkin yönetmelik çerçevesinde, nitelikli hususi güvenlik görevlisi yetiştirmek suretiyle 11.02.2005 tarihinde, ANFA Güvenlik Hizmetleri Ve Sistemleri Limited Şirketi ismi ile faaliyete geçirilmiştir.

ANFA Güvenlik Hizmetleri ve Sistemleri Limited Şirketi iştirakinde mevcut olan eğitim kurumunda, 5188 sayılı yasa kapsamında silahsız, silahlı, silah (silahsızdan silahlıya geçiş), yenileme (kimlik kartı süresi biten özel güvenlikler için), hizmet içi atış, görev hayvanı (at, köpek) ve idarecileri eğitimleri verilmektedir.

Anfa Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres : Gazi Mahallesi (Küme Evleri) Anfa Güvenlik Apt. No :175/1 Yenimahalle/ANKARA
Telefon : 0312 316 8689
Fax : 0312 316 4849
E-posta: info@anfaguvenlik.com.tr

Anfa Güvenlik İş Başvurusuhttps://www.anfaguvenlik.com.tr/