Fabrika İş İlanları

Arbella Makarna İş Başvurusu ve İşçi Alımı

Arbella Makarna iş başvurusu ve işçi alımı hakkında bilgiler. Arbella Makarna Mersin Kazanlı fabrikası personel alımı, firma hakkında bilgiler ve iletişim adreslerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Arbella Makarna Hakkında

Arbella markasının üreticisi ve yaratıcısı olan Durum Gıda, 2002 yılında kurulmuş ve hizmet vermeye başlamıştır. 2009 yılına gelindiğinde Kanada merkezli olan AGT Food and Ingredients şirketinin bünyesine dahil olmuştur.

Günümüze bakılacak olursa Arbella, makarna ve irmik üretiminde sektörde ilk sıralara oynamaktadır. Üretim tesisleri ve ihracat potansiyeli göz önünde bulundurularak bir değerlendirme yapıldığında Arbella Makarna’ nın dünyadaki 10 büyük makarna şirketi arasında yer aldığı görülmektedir. Yıllık bazda 160 bin ton makarna ve bunun yanında 180 bin ton irmik üretim kapasitesiyle marka, Avrupa kıtasından Afrika kıtasına, Japonya’ dan Kanada’ ya kadar dünyanın çok farklı noktalarından yüze yakın ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Yerli ve global tüketicinin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda markanın 28 çeşit makarnasına ek olarak glütensiz mısır makarnası, tam buğday makarnası, vitaminli ve mineralli makarna, sebzeli makarna gibi çeşitleri bulunmaktadır. Türkiye’ de ilk mercimekli ve nohutlu makarna üretimini gerçekleştiren marka, yine ilk kez lazanya ve tagliatelle çeşit makarnaları ile pazarda boy göstermiştir.

Arbella Makarna İş Başvurusu

Arbella Makarna iş başvurusu için Linkedin sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Arbella Makarna iş ilanları ve Linkedin profil sayfası için buraya tıklayabilirsiniz. Bu sayfada iş ilanlarını görebilir ve firmaya Linkedin üzerinden iş başvurusu yapabilirsiniz. Arbella Makarna açık iş pozisyonları, personel ve işçi alımları hakkında daha fazla detay almak istiyorsanız buraya tıklayarak iletişim formu üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Arbella Makarna Mersin Fabrikası İş Başvurusu

Arbella Makarna Mersin Tarsus fabrikası iş başvurusu içinde yukarıda vermiş olduğumuz linklerden faydalanabilir ve yine aynı adımları izleyerek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Mersin Arbella Makarna İletişim

Durum Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş Yeni Mahalle Cumhuriyet Bulvari 73/4, 33281 Kazanli Mersin adresinde bulunan Arbella Makarna’ ya ulaşmak için +90 (324) 241 11 11 nolu telefon, +90 (324) 451 32 01 nolu fax kanalları kullanılabilecektir. İnternet üzerinden şirketle temasa geçmek isteyenler için şirket http://www.arbella.tv/TR/Iletisim adresinden ulaşılabilecek olan bir iletişim formu oluşturmuştur. Burada isim, soy isim, e-posta adresi ve mesaj kısımlarını eksiksiz şekilde doldurarak firmaya ilettikten sonra firma, bireylerin e-mail adreslerine kısa süre içinde geri dönüş gerçekleştirecektir. Aynı zamanda firmanın resmi mail adresi olan info@arbella.tv kullanılarak hem detaylı bilgi almak için hem de çeşitli talepler iletmek için iletişim sağlanabilecektir.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Ben 1978 doğumluyum, iş ihtiyacım var ve deneyimliyim. 4 yıl deneyimim var. Arbella Makarna firması personel alımı yapıyor mu?

    1. Merhabalar, Arbella Makarna iş başvurusu için Linkedin sayfasını kullanabilirsiniz. Firma web sitesinde online iş başvuru formu bulunmuyor. Direk olarak firmaya giderek ya da iletişim numaralarından insan kaynakları departmanına bağlanarak iş ilanları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu