Armador Denizcilik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Armador Denizcilik iş başvurusu ve personel, gemi adamı alımı hakkında bilgiler. Armador Denizcilik iş başvuru formu ve Linkedin üzerinden iş ilanlarını listeleyerek açık iş pozisyonlarına özgeçmiş, cv bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Armador Denizcilik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Armador Denizcilik iş başvurusu ve kariyer olanakları anlatılmaktadır. Armador Denizcilik hakkında genel bilgiler ve firmanın iletişim adreslerini bulabilir, personel alımı hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Armador Denizcilik Hakkında
Armador Denizcilik ya da Armador Ship Management, Türkiye’ nin en önde gelen armatör şirketlerinden biridir. Armador Denizcilik, 1959 yılından bu yana kurucu ortaklarının kazanmış olduğu denizcilik tecrübesiyle, belirli istikametlerde deniz taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır.  60 yıl önce denizcilik faaliyetlerine başlayan şirket, o günden bu güne hizmet kapasitesini arttırmaya devam etmiş ve günümüzde geçerli filo kapasitesini 300.000 DWT’ nin üzerine çıkartmıştır.

Armador Denizcilik Deniz Taşımacılık Hizmetleri
Deniz taşımacılık hizmetlerini kuru yük, tanker ve genel kargo gemileriyle yerine getirmektedir. Şirketin ismi ve amblemi, sahip olduğu 20 gemi ile kuru yük, kimyasal, mineral, konteynır ve benzeri alanlardaki gemi taşımacılığı hizmetlerinde, uzun zamandır bir güven sembolü anlamını taşımaktadır.

Armador Denizcilik Kariyer Olanakları
Firmayla gerek iş başvurusu gerekse iş planlaması için temasa geçmek isteyen kişiler, şirketin +90 212 415 5020 numaralı sabit hattından şirkete ulaşabileceklerdir. Şirket şubesi, Sümer mahallesi, 3/1 sokak no 2 kat 3, Zeytinburnu / İstanbul’ da yer almaktadır.

İş başvuruları için, şirketin facebook, twitter ve instagram hesaplarına mesaj gönderilebilir; şirketin personel yöneticisi ile direkt olarak temasa geçmek için linkedin üzerinden bu bağlantı ile temas kurulabilir.

Şirkete farklı bir kanalla ulaşmak isteyen kişiler, Armador Ship Management’ in partner web sitesi olan http://www.dentasshipyard.com/ adresini kullanabileceklerdir. Şirkete ulaşmak, iş başvurusu gerçekleştirmek için yukarıda verilen adımlar, bu site üzerinde de uygulanabilecektir.

Armador Denizcilik İş İlanları
Armador Denizcilik güncel iş ilanlarını Linkedin üzerinden takip etmek için buraya tıklayınız. Sayfada iş ilanı yoksa ara ara takip etmenizi öneririz. Personel ve işçi ihtiyacı olduğunda bu sayfa üzerinde firmanın iş ilanları görünecektir.

Armador Denizcilik İş Başvurusu
Armador Denizcilik iş başvurusu yapmak için firma insan kaynakları ile iletişime geçebilirsiniz. Buraya tıklayarak iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.