Denizcilik İş İlanları

Armador Denizcilik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Armador Denizcilik iş başvurusu ve personel, gemi adamı alımı hakkında bilgiler. Denizcilik iş başvuru formu ve Linkedin üzerinden iş ilanlarını listeleyerek açık iş pozisyonlarına özgeçmiş, cv bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Armador Denizcilik Hakkında

Denizcilik ya da Armador Ship Management, Türkiye’ nin en önde gelen armatör şirketlerinden biridir. Armador Denizcilik, 1959 yılından bu yana kurucu ortaklarının kazanmış olduğu denizcilik tecrübesiyle, belirli istikametlerde deniz taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır.  60 yıl önce denizcilik faaliyetlerine başlayan şirket, o günden bu güne hizmet kapasitesini arttırmaya devam etmiş ve günümüzde geçerli filo kapasitesini 300.000 DWT’ nin üzerine çıkartmıştır.

Armador Denizcilik Deniz Taşımacılık Hizmetleri
Deniz taşımacılık hizmetlerini kuru yük, tanker ve genel kargo gemileriyle yerine getirmektedir. Şirketin ismi ve amblemi, sahip olduğu 20 gemi ile kuru yük, kimyasal, mineral, konteynır ve benzeri alanlardaki gemi taşımacılığı hizmetlerinde, uzun zamandır bir güven sembolü anlamını taşımaktadır.

Armador Denizcilik Kariyer Olanakları
Firmayla gerek iş başvurusu gerekse iş planlaması için temasa geçmek isteyen kişiler, şirketin +90 212 415 5020 numaralı sabit hattından şirkete ulaşabileceklerdir. Şirket şubesi, Sümer mahallesi, 3/1 sokak no 2 kat 3, Zeytinburnu / İstanbul’ da yer almaktadır.

İş başvuruları için, şirketin facebook, twitter ve instagram hesaplarına mesaj gönderilebilir; şirketin personel yöneticisi ile direkt olarak temasa geçmek için linkedin üzerinden bu bağlantı ile temas kurulabilir.

Şirkete farklı bir kanalla ulaşmak isteyen kişiler, Armador Ship Management’ in partner web sitesi olan http://www.dentasshipyard.com/ adresini kullanabileceklerdir. Şirkete ulaşmak, iş başvurusu gerçekleştirmek için yukarıda verilen adımlar, bu site üzerinde de uygulanabilecektir.

Armador Denizcilik Personeli Ne İş Yapar?

Gemi adamları, ticari gemilerde çalışan denizcilerdir ve genellikle bir ekip oluştururlar. Görevleri, geminin seyrini kontrol etmek, yönünü belirlemek, rotayı ayarlamak, hava koşullarını takip etmek. Ve gerekli önlemleri almak gibi navigasyonel işlevleri yerine getirmektir.

Gemi adamları, gemideki tüm ekipmanların doğru şekilde çalışmasından sorumludur. Bu nedenle, gemi adamları, geminin bakımına yardımcı olabilirler. Örneğin, makinelerin temizlenmesi, yağlanması ve bakımının yapılması, elektrik sistemlerinin ve pompaların kontrol edilmesi, arızaların giderilmesi gibi işlemleri gerçekleştirebilirler.

Gemi adamları aynı zamanda gemi güvenliği konusunda da önemli bir rol oynarlar. Acil durumlarda, gemi adamları yangın söndürme, kurtarma ve tahliye gibi prosedürleri uygulamada yardımcı olabilirler. Bunun yanı sıra, gemi adamları, yolcuların ve mürettebatın sağlık ve güvenliğinden de sorumludur.

Gemi adamları farklı pozisyonlarda görev alabilirler. Örneğin, güverte görevlisi, geminin güvertesinde çalışan bir denizci olarak, geminin yükünü taşır. Gemiyi temizler, yelkenleri kontrol eder ve diğer görevleri yerine getirir. Makinistler ise gemi motorları ve diğer makinelerinin işleyişinden sorumludur. Elektrikçiler ise, gemideki elektronik cihazların ve sistemlerin doğru şekilde işlemesinden sorumludur.

Sonuç olarak, gemi adamları geminin birçok farklı işlevinden sorumludur. Geminin güvenliği ile verimliliği için önemli bir rol oynarlar.

Armador Denizcilik İş İlanları

Armador Denizcilik güncel iş ilanlarını Linkedin üzerinden takip etmek için buraya tıklayınız. Sayfada iş ilanı yoksa ara ara takip etmenizi öneririz. Personel ve işçi ihtiyacı olduğunda bu sayfa üzerinde firmanın iş ilanları görünecektir.

Armador Denizcilik İş Başvurusu

Armador Denizcilik iş başvurusu yapmak için firma insan kaynakları ile iletişime geçebilirsiniz. Buraya tıklayarak iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca güncel diğer iş ilanları için bu sayfayı da ziyaret edebilirisiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu