Autoliv İş Başvurusu ve Kariyer İmkanları

Autoliv iş başvurusu nasıl yapılır? Autoliv iş ilanları ve kariyer olanakları hakkında bilgiler. Otomotiv sektöründe lider olan Autoliv'de çalışmak ister misiniz?

Autoliv İş Başvurusu ve Kariyer İmkanları

Autoliv iş başvurusu ve iş olanaklarından bahsedilmektedir. Linkedin üzerinden güncel Autoliv iş ilanlarını listeleyebilir ve online başvuru yapabilirsiniz. Firmanın işçi ve personel alımı ilanları ve geçmişten günümüze hikayesi.

Autoliv Hakkında
Autoliv, otomotiv güvenliği konusunda dünya üzerinden en tanınmış markalardan bir tanesidir. Küresel olarak faaliyetlerini sürdüren firma otomobil üreticilerinin tamamıyla iş birliği yapmaktadır. Otomobil güvenliği sistemleri sayesinde her yıl 30.000 insanın hayatını kurtaran firma, milyonlarca insanın kazalarda yaralanmasını önlemek amacıyla son teknoloji sistemler üretmektedir.

Autoliv : Global Lider
Hava yastıkları, emniyet kemeri ve direksiyon simidi üreten Autoliv, bu üretmiş olduğu ürünleri otomobil markalarına satar. Teknolojiyi takip etme ve kaliteye odaklanma isteği, Autoliv markasını dünya üzerinde lider bir marka haline getirdi. 65 yıldır üretimlerini sürdüren firma, otomotiv güvenliğinde yapılan teknolojik gelişmelerin hemen hemen hepsinden sorumludur. 

Autoliv Tarihçe
Autoliv ilk olarak 1953 yılında Lennart Lindblad tarafından faaliyete geçirildi. O zaman ki ismi Autoservice AB şeklindeydi. Aradan geçen 25 yıl sonrasında kurucu Lennart Lindblad 1977 yılında şirketteki görevini bıraktı ve emekli oldu. 1953 yılında şirketin kurulmasının ardından 1959 yılında yan kuruluş olan Gebrüder Lindblad Almanya'da faaliyete geçti. 1968 yılında ise şirketin ismi günümüzdeki isim olan Autoliv oldu.

Volvo için emniyet kemeri üreten İsveçli Evert Larsson Industri AB 1979 yılında satın alındı. 1980'li yıllar şirketin diğer şirketleri satın alma dönemidir. Bu yıllarda birçok şirketi satın alarak bünyesine katmıştır. Firma Türkiye'de ki ilk faaliyetlerine 1993 yılında başlamıştır ve ortak girişim sonucunda ülkemizde tesislerini kurmuştur. 

Autoliv İş İlanları
Autoliv iş ilanları için buraya tıklayınız. Linkedin üzerinden iş başvurusu yapabilmeniz için Linkedin üyeliğinizin bulunması gerekiyor. Firmanın açık iş pozisyonlarını bu sayfada görebilir ve online başvurunuzu yapabilirsiniz.

Autoliv İş Başvurusu
Autoliv iş başvurusu için firmanın resmi kariyer sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Buraya tıklayarak üye olabilirsiniz ancak bu site İngilizce olduğu için size Linkedin üzerinden iş başvurusu yapmanızı öneririm. Buraya tıklayarak Linkedin üzerinden de özgeçmiş bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz.

Autoliv İletişim Bilgileri
Adres: İhsan Dede Cad., 800. Sok. Gebze Osb No:801, 41400 Gebze/Kocaeli
Telefon: (0262) 648 46 00