Fabrika İş İlanları

Aves Mersin İş Başvurusu

İş Başvurusu için online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Mersin Aves iş ilanları ve Aves Yağ Fabrikası iş başvurusu için sayfamızdaki direktifleri inceleyiniz.

Alt Başlıklar

Aves Hakkında Kısaca Bilgi

Aves, 25 yıllık deneyimiyle ve son teknolojik entegre tesisleriyle Mersin ilimizin Toroslar mahallesinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ülkemizin ham Ayçiçek yağı tedariğinde ve üretiminde büyük rol oynamaktadır. Bitkisel yağların üretimi, depolaması uluslararası ticareti, biyodizel üretimi, açık deniz gemi yükleme ve boşaltma gibi faaliyetleri en iyi şekilde sürdürmektedir.

Aves, Mersin’de 120 dönüm arazi üzerine kurulmuştur ve tam entegre bir tesis olarak üretimlerini en son teknolojiyle gerçekleştirmektedir. Tam entegre yağlı tohum işleme ve biyodizel tesisine sahip olan Aves, 84 bin metreküp silo ve 28 bin metreküp tank depolama kapasitesine sahiptir.

220 bin metreküp kapasiteli tesisleriyle ülkemizin en büyük üçüncü petrol ve bitkisel yağ depolama kapasitesine sahiptir. Üretimini yapmış olduğu ürünlerde her zaman aynı ve üstün kalite garantisi sunmaktadır. 60 üzerinde ülkeye ihraç edilen SAFYA isimli Ayçiçek yağıyla da ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Aves, birçok kalite belgesine sahiptir. ISO 9001 kalite belgesi dışında, Çevre koruma kalite belgeleri, iş sağlığı ve güvenliği konusunda kalite belgeleri, gıda güvenliği konusunda kalite belgeleri bulunmaktadır. Ayrıca Helal ve Kosher sertifikaları da bulunmaktadır. Bitkisel yağlar ve yağlı tohumlar sektöründe lider firma olan FOSFA’nın A1 sınıf üyesi olan Aves, tanınmış markalı ürünleriyle ve geniş ürün portföyüyle her geçen yıl daha da büyümektedir.

Aves Mersin İş Başvurusu

Aves Mersin iş başvurusu için bu linke tıklayınız. Aves insan kaynakları sayfasında yer alan online iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi Aves insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Mersin Aves İş İlanları

Mersin Aves iş ilanları için bu linke tıklayarak Linkedin üzerinden de iş başvurusu yapabilir ve açık iş pozisyonlarını listeleyebilirsiniz.

Aves İletişim

Aves Adres Bilgisi: Toroslar Mah. Gizem Sk. No:19 Yenitaşkent, 33130 Toroslar/Mersin
Aves Telefon: +90 324 237 6900
Aves Web: https://www.avesas.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu