Fabrika İş İlanları

Balıkesir Seka Kağıt Fabrikası İş Başvurusu

Balıkesir Seka Kağıt Fabrikası iş başvurusu yaparak kariyerinizi bu firmada sürdürebilirsiniz. Balıkesir Seka Kağıt Fabrikası iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz.

Balıkesir Seka Kağıt Fabrikası Hakkında Bilgi

Balıkesir Seka Kağıt Fabrikası, 1981 yılında kurulmuştur. Fabrikanın amacı yerli gazete ve kitap kağıdı üretimi yapmaktadır. Balıkesir Seka Kağıt Fabrikası, 1997 yılında özelleştirilerek anonim şirket haline geçmiştir. 2003 senesinde ise Albayrak Grubu’na satılmıştır.

Albayrak Grup, satın alım işlemlerinden sonra modernize çalışmalarına başlamıştır. Yıllık 200.000 ton / yıl kapasitesi olan kağıt üretim makinesi satın alınarak kapasite arttırılmıştır. Böylelikle yıllık 300.000 tonluk bir kapasiteye ulaşılmıştır. Balıkesir SEKA yerleşkesinde faaliyetlerini sürdüren kurum, Varaka Kağıt Sanayi A.Ş. olarak üretim yapmaktadır.

Toplamda 110.000 metrekarelik bir kapalı alana sahip olan Balıkesir Seka Kağıt Fabrikası, Balıkesir Bigadiç karayolu üzerinde kurulmuştur. Paşaköy’e yakın olan fabrika toplamda 1.265.000 metrekarelik alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Balıkesir Seka Kağıt Fabrikası tamamen çevre dostu teknoloji ile çalışmaktadır. Üretim için kullanılan hammaddeler %100 atık kağıtlardan elde edilmektedir. Böylelikle çevre temizliğine büyük önem verilirken, ekonomiye de ek bir katkı sağlanmaktadır. Bu şekilde binlerce ağacın kesilmesi engellenmekte ve ülkemizin büyük sorunlarından bir tanesine karşı önlem alınmaktadır.

Balıkesir Seka Kağıt Fabrikası İş Başvurusu

Balıkesir Seka Kağıt Fabrikası iş başvurusu için bu linke tıklayınız. Balıkesir Seka Kağıt Fabrikası iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi firma insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Balıkesir Seka Kağıt Fabrikası İş İlanları

Balıkesir Seka Kağıt Fabrikası Linkedin sayfasından iş ilanlarını listeleyebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Balıkesir Seka Kağıt Fabrikası İletişim

Balıkesir Seka Kağıt Fabrikası Adres Bilgisi: Paşaköy Mahallesi, Seka Mevkii sokak, No:324/33 Altıeylül, Balıkesir
Balıkesir Seka Kağıt Fabrikası Telefon: +90 266 999 1580
Balıkesir Seka Kağıt Fabrikası Web: https://www.varaka.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu