Market İş İlanları

Başdaş Market Aydın İş Başvurusu

Başdaş Market Aydın iş başvurusu yapmak için online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başdaş Market iş ilanları ve personel alımı hakkında detaylar.

Başdaş Market Hakkında Kısaca Bilgi

Başdaş Market, 1995 senesinde kurulmuştur. Başdaş Market ilk açıldığında 35 metrekare bir dükkanda faaliyetlerine başladı. Başdaş Market, bölgede vermiş olduğu kaliteli hizmetlerle, kaliteli ürün satışlarıyla ve müşteri memnuniyetiyle zamanla büyümeye başlamış ve 1999 senesinde farklı şubeler açmaya başlamıştır. Böylelikle şubeleşme 1999 senesinde başlamış oldu.

Başdaş Marketler Zinciri olarak perakende sektöründe kendini geliştiren ve bulunduğu bölgelerde yer edinen bir kurum haline gelmiştir. Her geçen yıl teknolojinin gelişmesiyle, daha da fazla bölgeye hizmet sunmak isteyen Başdaş Market, İzmir ve Antalya hallerinde lojistik merkezler açmıştır. İnternet üzerinden yapılan satışlar 24 saat içerisinde müşterilere kolayca ulaşmaktadır.

Başdaş Marketler Zinciri, toplamda 9.500 metrekare olan yerinde et, peynir, meyve & sebze başta olmak için bir çok gıda ürününü taze ve ekonomik bir şekilde müşterilerine sunmaktadır. İzmir Menderes’te kurulmuş olan ve 89.000 metrekare alanda yer alan çiftliklerde et ürünleri ve sebze yetiştiriciliği yapılmaktadır. Bu ürünler direk olarak çiftlik üzerinden tüketicilere taze bir şekilde ulaşmaktadır. İster Başdaş Marketler Zincirine giderek ister internet üzerinden kolayca ürün siparişleri verebilirsiniz.

İzmir ve Aydın’da toplam 35 şubesi bulunan Başdaş Marketler Zincileri, toplamda 16.500 metrekarelik satış alanı ve 700 personeliyle hizmetlerini en iyi şekilde devam ettirmektedir. Aylık ortalama 1 milyon üzerinden insan Başdaş Marketlerden alışveriş yapmaktadır.

Başdaş Market Aydın İş Başvurusu

Başdaş Market Aydın iş başvurusu için bu linke tıklayınız. Başdaş Market kariyer sayfasında online iş başvuru yer almaktadır. Bu forma cv bilgilerinizi girerek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Başdaş Market Zincirlerinde çalışmak için Başdaş Market insan kaynakları sayfasında yer alan açık iş pozisyonlarını görebilirsiniz. Size uygun bir iş alanına iş başvurusu yapabilirsiniz.

Başdaş Market İş İlanları ve Online İş Başvurusu

Başdaş Market iş başvurusu için Linkedin sayfasını da kullanabilirsiniz. Bu linke tıklayarak Linkedin sayfasından açık iş pozisyonlarını görebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Başdaş Market İletişim

Başdaş Market Adres Bilgisi: Fatih mahallesi Sarnıç Yolu 1209. Sokak, D: No: 2, 35410 Gaziemir İzmir
Başdaş Market Telefon: 444 9 947
Başdaş Market Web: https://www.basdasmarket.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu