Denizcilik İş İlanları

Boden Denizcilik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Boden Denizcilik iş başvurusu ve kariyer olanakları hakkında bilgiler. Denizcilik gemi adamı alımı, işçi ve personel alımları hakkında bilgiler ve firma hakkında detayları bulabilirsiniz.

Alt Başlıklar

Boden Denizcilik Hakkında

Boden Denizcilik, genellikle gemi işletmeciliği, deniz taşımacılığı veya denizcilik sektöründe faaliyet gösteren bir şirket olabilir. Ancak, tam olarak hangi konuda veya hangi şirketten bahsettiğinizi belirtmediniz, bu yüzden genel bir açıklama yapacağım.

Denizcilik, denizlerde taşımacılık yapma işi olarak tanımlanabilir. Bu, gemilerin yönetimi, ticareti, liman işletmeciliği, denizcilik yasaları ve düzenlemeleri gibi bir dizi farklı alanı içerir. Gemi işletmeciliği genellikle gemilerin günlük işletme ve bakımıyla ilgili iken, deniz taşımacılığı ise yük ve yolcu taşımacılığı gibi konuları kapsar.

Bir denizcilik şirketi, gemi sahipliği, gemi işletmeciliği, liman hizmetleri, kargo taşımacılığı gibi alanlarda faaliyet gösterebilir. Denizcilik sektörü genellikle uluslararası bir niteliğe sahiptir ve küresel ticaretin önemli bir parçasını oluşturur.

2017 yılında kurulan Boden, konteynır ve kuru yük gemisi yönetimi ve güdüm hizmetlerini sağlamaktadır. Yönetim birimi çalışanlarının geniş kitle yönetim deneyimleri, gemi yönetiminde kaliteli ve standartların üzerinde hizmet sunumu için anahtar rol görevini üstlenmektedir. Boden Denizcilik, yönetimi altında olan tüm gemilerle gerek yerel gerekse uluslararası kural ve düzenlemelere uymayı kabul ve taahhüt etmektedir.

Boden Denizcilik Gemileri
Şirketin başta Liberya olmak üzere Malta ve Marshall Adası bayraklı gemilerinin isimleri;

2001 yapımı Bomar Radiant, 2006 yapımı Satie, Jeju Island, Bomar Renaissance, Bomar Hamburg; 2007 yapımı Pocahontas, Bomar Bellini, Mozart; 2008 yapımı Mobar Milione, Tongva, Bomar Rebecca ve 2012 yapımı Beethoven, şirketin gemileri şeklinde gösterilebilir.

İş Başvurusu

Geniş kuru yük ve konteynır gemi filosunun yönetilmesi ve güdülenmesi için geniş ve donanımlı bir kadroya ihtiyaç duyan şirket, donanım sahibi, kendini yetiştirmiş personellere her zaman bir şans tanımaktadır. Şirketin resmi sitesi üzerinden ulaşılabilecek olan Career ( kariyer) sekmesi ile iş başvuru formuna ulaşılabilecektir. İş ilanları ve iş başvuru sayfası için buraya tıklayınız.

Boden Denizcilik İş İlanları

İş başvuru formu dışında, şirkete telefon ve mail yoluyla ulaşmak isteyen bireyler, +90 216 357 01 30 numaralı hattı ve https://www.bodendenizcilik.com  Bu adresler üzerinden iş ilanları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Denizcilik Adres; Sahrayicedid Mah. Halk Sokak No 52/8 Sıddıklar İş Merkezi 34734 Kadıköy İstanbul

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Selamun Aleykum Asgarov Mahir usda gemiciyim son olaraq Arkasda calisdim sizinlede calismak isderim +994503912767

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu