Denizcilik İş İlanları

Boden Denizcilik İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Boden Denizcilik iş başvurusu ve kariyer olanakları hakkında bilgiler. Boden Denizcilik gemi adamı alımı, işçi ve personel alımları hakkında bilgiler ve firma hakkında detayları bulabilirsiniz.

Alt Başlıklar

Boden Denizcilik Hakkında

2017 yılında kurulan Boden Denizcilik, konteynır ve kuru yük gemisi yönetimi ve güdüm hizmetlerini sağlamaktadır. Yönetim birimi çalışanlarının geniş kitle yönetim deneyimleri, gemi yönetiminde kaliteli ve standartların üzerinde hizmet sunumu için anahtar rol görevini üstlenmektedir. Boden Denizcilik, yönetimi altında olan tüm gemilerle gerek yerel gerekse uluslararası kural ve düzenlemelere uymayı kabul ve taahhüt etmektedir.

Boden Denizcilik Gemileri
Şirketin başta Liberya olmak üzere Malta ve Marshall Adası bayraklı gemilerinin isimleri;

2001 yapımı Bomar Radiant, 2006 yapımı Satie, Jeju Island, Bomar Renaissance, Bomar Hamburg; 2007 yapımı Pocahontas, Bomar Bellini, Mozart; 2008 yapımı Mobar Milione, Tongva, Bomar Rebecca ve 2012 yapımı Beethoven, şirketin gemileri şeklinde gösterilebilir.

Boden Denizcilik İş Başvurusu

Geniş kuru yük ve konteynır gemi filosunun yönetilmesi ve güdülenmesi için geniş ve donanımlı bir kadroya ihtiyaç duyan şirket, donanım sahibi, kendini yetiştirmiş personellere her zaman bir şans tanımaktadır. Şirketin resmi sitesi üzerinden ulaşılabilecek olan Career ( kariyer) sekmesi ile iş başvuru formuna ulaşılabilecektir. İş ilanları ve iş başvuru sayfası için buraya tıklayınız.

Boden Denizcilik İş İlanları

İş başvuru formu dışında, şirkete telefon ve mail yoluyla ulaşmak isteyen bireyler, +90 216 357 01 30 numaralı hattı ve technic@bodendenizcilik.com mail adresini kullanabileceklerdir. Bu adresler üzerinden iş ilanları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Boden Denizcilik Adres; Sahrayicedid Mah. Halk Sokak No 52/8 Sıddıklar İş Merkezi 34734 Kadıköy İstanbul

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Selamun Aleykum Asgarov Mahir usda gemiciyim son olaraq Arkasda calisdim sizinlede calismak isderim +994503912767

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu