Borealis Denizcilik İş Başvurusu

Borealis Denizcilik iş başvurusu ve kariyer olanakları. Borealis Denizcilik yorumları, maaşları ve firma hakkında çeşitli bilgileri makalemizde bulabilirsiniz.

Borealis Denizcilik İş Başvurusu

Borealis Denizcilik iş başvurusu nasıl yapılır? Borealis Denizcilik personel, çalışan maaşları ne kadar? Borealis Denizcilik yorumları ve firma hakkında özet bilgiler.

Borealis Denizcilik 2016 tarihinde kurulmuş bir denizcilik firmasıdır. Uzmanlaşmış olduğu saha ise petrol ve kimyasal tankerlerdir. Bir gemi işletme şirketi olan Borealis Denizcilik, uygun maliyetlerle kaliteli hizmet anlayışıyla tüm müşterilerine detaylı bir gemi yönetim paketi sunmaktadır.

Bünyesinde belli tecrübelere sahip eski denizcileri çalıştıran Borealis Denizcilik, uzman mühendis kadrosuyla da müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunmaktadır.

Borealis Denizcilik Kariyer İmkanları
Denizcilik firmalarında çalışmak istiyorsanız Borealis Denizcilik şirketine başvuru yapabilirsiniz. Gemi adamı olarak çalışmak ya da farklı pozisyonlarda çalışmak istiyorsanız alt kısımda verdiğimiz linkler üzerinden iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Borealis Denizcilik Maaşları
Denizcilik firmalarının vermiş olduğu ortalama fiyatlar aşağıdaki gibidir. Fiyatlarda aşağı yukarı oynamalar olabilir. Burada verdiğimiz fiyatlar denizcilik firmalarının vermiş olduğu ortalama rakamlardır.

Kaptan / Baş Mühendis $7400
2. Kaptan / 2. Mühendis               $5800
3. Kaptan / 3. Mühendis               $3600
Reis / Fitter / Aşçı / Lostromo    $2200
Usta Gemici / Yağcı         $1700
Kamarot              $1500

Borealis Denizcilik Yorumları
Borealis Denizcilik personel müdürü Mehmet Emre Yalçın Borealis Denizcilik hakkında yapmış olduğu konuşmalarda toplamda 11 kimyasal tankerin işletmesini yaptıklarını ve zaman içerisinde bu sayıyı daha da fazla arttıracaklarını belirtti. Gemilerde her dönem takım çalışmasının önemli olduğunu ve denizcilik sektöründe personellerin çok dikkatli seçilmesi ve en iyi yatırımında insana yapılabileceğini belirtti.

Borealis Denizcilik İş Başvurusu
Borealis Denizcilik iş başvurusu için buraya tıklayabilir ve firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Borealis Denizcilik İş İlanları
Borealis Denizcilik  iş ilanlarını Linkedin üzerinden takip edebilirsiniz. Linkedin profilinizden online iş başvurusu da yapabilirsiniz. Linkedin sayfa linki: Linkedin