Çalık Gap İnşaat İş Başvurusu

Çalık Gap İnşaat iş başvurusu ve personel, işçi alımı hakkında bilgiler. Çalık Holding iştiraki olan Gap İnşaat iş ilanları ve kariyer olanakları hakkında bilgi almak ve online iş başvurusu yapmak için haberimizi inceleyebilirsiniz.

Çalık Gap İnşaat İş Başvurusu

Çalık Holding alt şirketlerinden olan Gap İnşaat iş başvurusu linkleri ve firma hakkında bilgileri alt kısımda bulabilirsiniz. Çalık İnşaat iş başvurusu nasıl yapılır? Çalık İnşaat iş ilanları ve kariyer olanakları.

Çalık Gap İnşaat Hakkında Bilgi
Çalık İnşaat Çalık gruba ait bir sektörel oluşum olarak faaliyet göstermektedir. Gerek ülke içerisinde gerekse yurtdışında müteahhitlik faaliyetleri gösterirken gayrimenkuller üzerinde de çalışmalar yapmaktadır. Özellikle sektörde köklü bir firma olarak piyasada yüksek bir prestij sahibi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Köklü bir deneyim, yüksek ve yıllar içerisinde güvenle oluşan bir marka değeri, bunların sağladığı potansiyeli yüksek bir güç ve hayata geçirilmiş olan çok sayıdaki büyük projeleri ile Çalık ismi inşaat sektörünün en çok güvenilen isimlerinden biri oluyor.

Çalık Holding aslında çok farklı sektörlerde faaliyetler gösteren ve birçok farklı firmaya sahip büyük bir yapı. Bunların içerisinde ise Çalık İnşaat Gap İnşaat ismi ile faaliyet göstermektedir. 1996 yılında ilk olarak faaliyetlerine başlayan inşaat şirketi ilk olarak Çalık Holding için hem ülke içinde hem de yurtdışında yapılması planlanan tekstil alanında faaliyet gösterecek olan fabrikaların inşasını gerçekleştirmek üzere kurulmuştur. 1996 senesinde yapılanma gerçekleşmiş ve müteahhitlik sektöründe o günden sonra birçok dev proje ile varlığını sürdürmektedir. 

İnşaat sektöründe gösterdiği faaliyetler oldukça kapsamlı bir yapıya sahiptir. Özellikle altyapı çalışmaları, üstyapı çalışmaları, konut projeleri, endüstriyel alanda yapılacak olan tesislerin projeleri, doğalgaz, enerji ve petrol alanlarında çeşitli müteahhitlik hizmetleri vermeye devam etmektedir. Gerçekleştirdiği dev projeler sayesinde firma ismini dünyanın sayılı inşaat sektörleri arasında oldukça güzel bir konuma yerleştirmiş bulunmaktadır.

Çalık Gap İnşaat İş Başvurusu
Çalık İnşaat iş başvurusu için buraya tıklayınız ve açılan insan kaynakları sayfası üzerinden açık iş pozisyonlarını inceleyin. Kariyer, Linkedin veya Workindo üzerinden Çalık İnşaat'a iş başvurusu yapabilirsiniz. Özgeçmiş bilgilerinizi sisteme yükleyin ve takip edin.

Çalık Gap İnşaat İş İlanları
Çalık İnşaat iş ilanları sayfası için buraya tıklayın. Açılan sayfada açık iş pozisyonlarını listeleyebilir ve size uygun bir alana iş başvurusu yapabilirsiniz. 

Çalık Gap İnşaat Yurtdışı İş ilanları
Çalık Gap İnşaat Türkiye dışında Irak, Dubai, Katar, Libya, Kazakistan, Rusya, Ukrayna ve Suudi Arabistan gibi ülkelerde faaliyet göstermektedir. Bu ülkelerde de personel ve işçi alımı yapmaktadır. Yurtdışında çalışmak isteyenler yabancı ülkeler içinde başvuru yapabilirler.

Çalık İnşaat İletişim Bilgileri
Adres Bilgileri: Büyükdere Cad. No: 163 34394 Zincirlikuyu - İstanbul    
Telefon Numarası: (+90) 212 306 50 00    
Faks Numarası: (+90) 212 306 54 70    
E-Posta: info@gapinsaat.com
Web Sitesi: https://www.gapinsaat.com/