Çalık Holding İş Başvurusu ve İşe Alım Süreci

Çalık Holding iş başvurusu ve güncel iş ilanları. Çalık Holding işe alım süreci ve iş görüşmesi hakkında bilgiler ve firmanın yaptığı işler, alt şirketleri, iletişim bilgileri konularda yer almaktadır.

Çalık Holding İş Başvurusu ve İşe Alım Süreci

Çalık Holding iş başvurusu nasıl yapılır? Çalık Holding iş ilanları ve kariyer olanakları hakkında bilgiler. Çalık Holding iş görüşmesi ve işe alım süreçleri hakkında bilgiler. Firmanın bulunduğu sektörlerde ve yapmış olduğu faaliyerlerde yer almaktadır.

Çalık Holding Hakkında Bilgi
Çalık Holding’in kuruluşu 1981 senesine dayanmaktadır. Ahmet Çalık tarafından kurulan kurulmuş olan Çalık Holding çok farklı sektörlerde faaliyet göstermektedir. Enerji, madencilik, inşaat, finans, tekstil, telekomünikasyon ve dijital sektörler Çalık Holding’in faaliyet alanları arasında yer almaktadır.

Yurtiçi ve yurtdışını kapsayan faaliyet alanına sahip olan firmanın Balkanlar, Orta Asya ve MENA bölgesinde olmak üzere tam 20 ülkede çalışmaları mevcut. Ülkemizin devleri arasında yer alan Çalık Holding toplamda 15 bin kişi için de istihdam sağlamaktadır. Ülke ekonomisi için oldukça güçlü bir firma olduğunu da söyleyebiliriz.

Çalık Holding Ne İş Yapar?
Çalık Holding faaliyet gösterdiği farklı sektörlerde farklı alt şirketleri ile çalışmalarını sürdürmektedir. Farklı isimler ile farklı sektörlerde karşımıza çıkan Çalık Holding her bir ayrı isim ile ilgili sektörün başarılı isimleri arasında karşımıza çıkıyor. Çalık Holdingi öne çıkaran özellikler arasında güçlü bir finans kaynağına sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Yıllardır süregelen çalışmaları sayesinde faaliyet gösterdiği her ülkede sağlam bir itibara sahip olması ise onun tercih edilir olmasındaki etkenlerin başında geliyor. Güvenilir olması, ve aynı zamanda ise uluslararası çalışmalarındaki başarısı ve farklı şirketler ile yaptığı ortaklıklar neticesinde yürütmüş olduğu doğru işler neticesinde itibarını her geçen gün daha da ileriye taşımaktadır. 

Çalık Holding Ülkemizde ve Dünya'da İz Bırakan Şirket
Çalık Holding şimdiye kadar çalışma sağladığı her ülke ve coğrafyada iz bırakarak ilerlemiştir. İlke olarak da kendine bunu benimseyen Holding toplum ve iş dünyasında gerçekleştirdiği projeleri başarı ile hayata geçirmeye devam etmektedir.

Ayrıca Çalık Holding tarafından gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projeleri de toplum tarafından saygı görmesine sebep olmaktadır. Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında çeşitli üniversitelerde yenileme ve restorasyon çalışmaları yürütülmüş, genç girişimcilere destek projeleri gerçekleştirilmiş, Hasan Çalık Hastanesi yapılmış, eğitim vakfı kurulmuş ve eğitime destek verilmiş, aynı zamanda tarihi mirastan olan bazı yapılara da onarım ve restorasyon işlemleri yapılmıştır.

Gerek ülke içi ve dışında yürütülen 7 ayrı sektördeki iş faaliyetleri, gerekse yapılan yenilikçi ve sorumluluk içeren projeleri ile Çalık Holding ülkemiz için büyük bir şanstır.

Çalık Holding İş İlanları
Buraya tıklayarak Çalık Holding iş başvurusu yapabilirsiniz. Çalık Holding insan kaynakları sayfası üzerinden grup şirketlerini görebilir ve istediğiniz şirkete online iş başvurusu yapabilirsiniz. 

Çalık Holding İş İlanları
Çalık Holding iş ilanları için buraya tıklayınız ve açılan sayfada açık iş pozisyonlarını listeleyerek başvurunuzu yapınız. Kariyer.net, Linkedin ve Workindo üzerinde yer alan iş ilanlarını bu sayfada görebilir, başvurularınızı ve özgeçmiş bilgilerinizi sistem üzerinden takip edebilirsiniz. Cv bilgilerinizi sisteme kaydederek iş ihtiyacı olduğunda mülakat görüşmesine gidebilirsiniz.

Çalık Holding İşe Alım Süreci
Çalık Holding işe alım süreci, üst kısımda vermiş olduğumuz iş ilanlarına başvuru yapmanızla birlikte başlar. Çalık Holding bünyesinde personel alımı yapıldığında, havuzda yer alan cv dosyaları incelenir ve işe uygun kişiler aranarak mülakata davet edilir.

Çalık Holding İş Görüşmesi
Çalık Holding iş görüşmesi yani mülakat için öncelikle firmaya iş başvurusu yapmanız ve davet edilmeniz gerekmektedir. İş görüşmesi sonrasında sözlü ya da yazılı mülakatlar olabilir. Eğer mülakatlardan başarılı şekilde ayrılırsanız Çalık Holding grup şirketlerinde veya holding şirketine bağlı olarak kariyerinizi sürdürebilirsiniz. 

Çalık Holding İletişim Bilgileri
Adres Bilgileri: Büyükdere Caddesi No: 163 34394 Zincirlikuyu, Şişli - İstanbul
Telefon Numarası: +90 (212) 306 50 00 
Faks: +90 (212) 306 56 00 
E-Posta Adresi: info@calik.com
Linkedin: https://www.linkedin.com/company/calik-holding/?originalSubdomain=tr