Fabrika İş İlanları

Çamsan İş Başvurusu

Çamsan iş başvurusu ve kariyer olanakları. Çamsan iş ilanları arasından uygun bir iş pozisyonu seçerek iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Alt Başlıklar

Çamsan Hakkında Bilgi

Çamsan 1978 senesinden bu yana faaliyet gösteren bir Entegre Ağaç Sanayii ve Ticaret şirketidir. Ülkemizde MDF, laminat parke ve MDFLAM üretimi yapmaktadır. Benzer firmalardan ayrılan yanı ise bu ürünlerin üretimini ülkemizde yapan ilk firma olma özelliğidir. Yenilikçi anlayışı ve nitelikli ürün üretimini devam ettiren Çamsan bu kalite anlayışından hiç ödün vermeden sektörün en geniş ürün yelpazesini sunmaya devam ediyor. Özellikle MDF ve laminat parke denildiğinde akla ilk gelen firma olmaktadır.

Çamsan finansal olarak da oldukça iddialı bir konuma sahiptir. Bu yönü ile değerlendirildiğinde Çamsan Türkiye içerisinde ilk 500 şirket arasında yer almaktadır. Ülke içerisinde yakaladığı başarı aynı zamanda yurtdışında da gerçekleşmektedir. Yaptığı ihracatları her gün daha da artırmakta ve farklı ülkeleri de bu ihracat yapılan ülkelerin kapsamına almaktadır. İç ve dış piyasada yakaladığı başarı ve gücü sayesinde söz sahibi bir konuma yükselmiştir.

Çeşitlilik arz eden MDF levha üretimi yapıyor olmasının yanında melamin kaplı levha ve laminat parke üretimini de gerçekleştirmektedir. Bu farklı üretimleri gerçekleştirdiği farklı üretim üniteleri ile birlikte entegre tesis oluşturmaktadır. Halihazırda 300.000 metrekare alana konumlanmış üretim tesisleri bulunmaktadır. Fabrika içerisinde 2 MDF üretim hattı, 2 emprenye 4 laminat parke hattı ve 4 adet de kaplama presi bulunmaktadır. Ayrıca bunların yanında bir adet de kimya tesisi bulunmaktadır.

Çamsan üretimde yakaladığı kalite ve gücün içerisine tasarım olarak da iddia katmaktadır. Devamlı olarak çıkan koleksiyonların içerisine geliştirilen yeni desenler ve tasarımlar dahil olmaktadır. Bu yeni tasarımlar sayesinde sadece kalitesi ve niteliği olarak değil tasarım ve görüntü olarak da müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. Nitelikli üretimine ek olarak Üniversite ve Sanayi işbirliğine de çok önem vermektedir. Bu bağlamda yapılan Arge çalışmaları daha iyisini elde etmek için devam ediyor. Üretim standartlarında Avrupa normlarını esas alan Çamsan sektördeki iç ve dış mecrada elde ettiği başarıyı hak etmektedir. Ayrıca insan sağlığı ve çevre sağlığını da önemseyen Çamsan üretimlerinde de bunu göz önünde bulundurmaktadır.

Çamsan İş Başvurusu

Çamsan iş başvurusu için buraya tıklayınız. Çamsan kariyer sayfası üzerinden online iş başvuru formunu doldurarak özgeçmiş bilgilerinizi Çamsan insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Çamsan İş İlanları

Çamsan iş ilanları için buraya tıklayınız. Üst kısımda Çamsan iş başvuru formunu paylaşmıştık. Bu linkte de Çamsan Linkedin üzerinden açık iş pozisyonlarını ve iş ilanlarını görebilirsiniz. Çamsan personellerini, personel maaşları hakkında bilgiler ya da diğer konularda Linkedin sayfası üzerinden tartışabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Çamsan İletşim Bilgileri

Çamsan Adres: Sakarya 2. Organize Sanayi Bölgesi Hendek / SAKARYA
Çamsan Telefon Numarası: (0 264) 654 58 18
Çamsan Web Sitesi: https://www.camsan.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu