Hastane İş İlanları

Çanakkale Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çanakkale Devlet Hastanesi iş başvurusu ve ve güncel iş ilanları için haberimizi okuyabilirsiniz. Çanakkale Devlet Hastanesi hakkında bilgiler, iş başvuru formu ve kariyer olanakları hakkında detaylar.

Çanakkale Devlet Hastanesi Hakkında Bilgi

Çanakkale Devlet Hastanesi 1920 yılından bu yana sağlık alanında hizmet vermektedir. İlk olarak dönemin komutanlarından olan Hasan Rahmi Paşa ve eşi tarafından bir ilkokulda 25 yataklı olarak hizmete açılmıştır. Hizmete açıldığı o dönemde sadece tek bir hekim ile çalışmalara başlanmıştı. Bir süre bu kısıtlı imkanlarla devam ettikten sonra 1938 yılında merkezde yeni bir binaya geçmiştir.

2016 yılında TSK’dan alınarak Asker Hastanesi de Sağlık  Bakanlığı bünyesinde Çanakkale Devlet Hastanesine bağlı olarak hizmet vermeye başlamıştır. Mevcut durumda ise 545 yataklı olarak 2 ayrı yerleşke ile bölgede sağlık hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Çanakkale Devlet Hastanesi bölge ve yakın çevre halkının sağlık sorunlarını elindeki kaynakları ile ele almakta ve etkin tedavi yöntemleri uygulayarak hizmete devam etmektedir. Özellikle modern tıbbın imkanlarını son hali ile kullanmak hastanenin temel prensipleri arasında yer almakta ve bu alanda çaba sarf edilmektedir.

Çanakkale Devlet Hastanesi bölgede yer alan uluslar arası standartlarda tanı, tedavi ve aynı zamanda bakımın hizmetlerini gerçekleştirilen nitelikli hastanelerin başında gelmektedir. Bu nitelikli sağlık hizmetlerini verirken çalışanlar arası işbirliğini yüksek mertebe önemsemektedir. Sağlık Bakanlığının prensiplerine uyum konusunda hassasiyet gösterilmekte ve hedeflere uyum sağlanması amaçlanmaktadır.

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Hastanesi ve Çanakkale Hastanesi Ek Binası olarak birçok birimde hizmet verilmektedir. Mevcut poliklinikler olarak bölgede çok kapsamlı bir hizmet verilmektedir. İki ayrı binada birçok bölüm aynı anda bulunmaktadır.

Sadece poliklinik hizmetlerinde değil aynı zamanda servis hizmetlerinde de kapasitesi yüksek ve niteliği olan bir hizmet anlayışı benimsenmiştir. Yatılı servisinde yatak kapasitesi oldukça yüksektir. Bu servislerde hastaların hem nitelikli hizmet alması hem de konforlu şekilde yatışlarının sağlanması için yüksek standartlar sağlanmaya çalışılmaktadır.

Bunların dışında görüntüleme ve laboratuvar tekniklerinde de Çanakkale Devlet Hastanesinin çok başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Birçok alanda gerekli tetkikleri yapan hastane aynı zamanda bunların değerlendirilmesi noktasında da hızlı ve başarılı sonuçlar elde etmektedir. Gerek hekimler gerekse hastane sağlık personeli tarafından hastalar için en ideal sağlık hizmetinin alınması hedeflenmektedir.

Çanakkale Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Çanakkale Devlet Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfada arama bölümüne Çanakkale Devlet Hastanesi yazarak iş ilanlarını listeleyebilirsiniz.

Çanakkale Devlet Hastanesi İş İlanları

Çanakkale Devlet Hastanesi iş ilanları için buraya tıklayınız ve açılan sayfaya “çanakkale devlet hastanesi” ya da “çanakkale” yazarak bulunduğunuz ildeki tüm İşkur ilanlarını görebilirsiniz. Bildiğiniz üzere devlet hastaneleri bünyelerine memur ve personel alımı yaparken KPSS türü puan şartı aramaktadır. Buna ek olarak hastane ile anlaşmalı taşeron firmalara da iş başvurusu yapabilirsiniz. Alt kısımda detaylar yazmaktadır.

Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastanesi İş Başvurusu: Yukarıda verdiğimiz linklerde hangi binada çalışmak istiyorsanız ona göre arama yapabilirsiniz.

Alt kısımda yer alan Twitter ve Facebook sayfalarımızı takip ederek Çanakkale Devlet Hastanesi personel alımı ve güncel iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Taşeron İş İlanları
Devlet hastaneleri çeşitli taşeron firmalarla da anlaşmalı olarak çalışabilmektedirler. Çanakkale Devlet Hastanesi ile iletişime geçerek bu firmaların bilgilerini alabilir ve hastanede taşeron firma aracılığıyla çalışabilirsiniz.

Çanakkale Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Çanakkale Devlet Hastanesi Adres: İsmetpaşa mah, İnönü cad. No: 123 Çanakkale
Çanakkale Devlet Hastanesi Telefon Numarası: 0 (286) 217 10 98
Çanakkale Devlet Hastanesi E-posta: canakkaledhs10@saglik.gov.tr
Çanakkale Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://canakkaledh.saglik.gov.tr/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu