Eğitim Kurumları İş İlanları

Çanakkale Koleji İş Başvurusu ve Öğretmen Alımı

Çanakkale Koleji iş başvurusu yapmak için insan kaynakları sayfasından iş başvuru formunu doldurabilir ve öğretmen, hizmetli ya da diğer açık iş pozisyonlarına online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çanakkale Koleji Hakkında Bilgi

Çanakkale Koleji’nin kuruluşunun temelleri 1994 senesine dayanmaktadır. 1994 senesinde bir araya gelen bir grup gönüllü insan Çanakkale Kolejinin fikrini hayata geçirme planları ile bugünkü kuruluşun temellerini attılar. 2 yıllık bir planlama ve hazırlık sürecinden sonra 1996 senesinde Çanakkale Koleji resmi olarak açıldı.

Çanakkale Koleji açılışını bizzat o dönemin Cumhurbaşkanı olan Süleyman Demirel gerçekleştirmiştir. O tarihte eğitim ve öğretim hayatına başlayan Çanakkale Koleji ilk etapta 24 derslik ile derslere başladı.

Geçmişten Günümüze Çanakkale Koleji
Çanakkale Koleji eğitime başladığı ilk zamanlar Türkiye’de özel eğitim kurumu sayısı oldukça kısıtlı idi. Güçlü bir altyapı, uzman bir kadro ve donanımlı bir okul ile eğitim hayatına başlayan Çanakkale Koleji Çanakkale halkı tarafından büyük bir beğeni almış ve ilgi görmüştür.

İlk açıldığı dönemde eğitime anaokulu, özel ilköğretim ve aynı zamanda yabancı dil ağırlıklı lise olarak toplamda 142 öğrenci ile başlamıştır.

Anadolu ve Fen Liselerinin Çanakkale Kolejine Katılması
Yıllar içerisinde hem fiziksel olarak kapasite artırılmış hem de okulun olanakları devamlı olarak geliştirilmiştir. Spor Merkezi, çeşitli salonlar ve diğer binalar eklenerek bir kampüs elde edilmeye başlandı. Çanakkale Koleji tam olarak bir kampüs oluşunu ise bünyesine kattığı Anadolu Lisesi ve Fen Lisesini katması ile sağlamıştır.

Fen ve Anadolu Lisesi binaları içerisinde son teknoloji ile geliştirilmiş laboratuvarlar, geniş bir kapasiteye sahip olan konferans salonu ve giriş katında ise yüzme havuzu yer almaktadır.

Sosyal Olanaklar
Sadece bina içindeki fiziksel olanaklar değil kampüs içerisindeki diğer olanaklar da devamlı olarak geliştirilmektedir. Kampüs içerisinde halı saha, basketbol ve voleybol sahaları, nitelikli oyun parkları ve okulun kendisine ait olan büyük ormanı yer almaktadır.
Doğa güzellikleri ve temiz havası ile herkesin hayran olduğu bir doğal güzelliğe sahip olan okulun ormanı herkesin ilgi ve beğenisini almaktadır. Tüm bu fiziksel olanakların yanı sıra eğitim kadrosu da oldukça donanımlı ve profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Birçok açıdan avantajları içerisinde barındıran Çanakkale Koleji kurulduğu günden bu yana bölgede en çok dikkatleri çeken okulların başında gelmektedir.

Çanakkale Koleji İş Başvurusu

Çanakkale Koleji iş başvurusu için buraya tıklayabilir ve online iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Karşınıza çıkan cv doldurma alanına özgeçmiş bilgilerinizi girerek iş başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Öğretmen alımı, hizmetli alımı veya çeşitli pozisyonlara personel alımı olduğunda size geri dönüş yapılacaktır. Uygun görülen adaylar mülakata çağrılacak ve iş görüşmesi için ilk adımı tamamlayacaklardır.

Çanakkale Koleji İş İlanları

Çanakkale Koleji iş ilanları için buraya tıklayabilirsiniz. Çanakkale Koleji iş başvurusu ve diğer detayları bu sayfa üzerinden görebilirsiniz. Özgeçmiş ve cv bilgilerinizi de bu sayfandan göndererek iş başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Çanakkale Koleji İletişim Bilgileri

Adres Bilgileri: İzmir Yolu 12. Km., Güzelyalı, 17100 Merkez Çanakkale
Telefon Numarası: (0286) 232 86 86
E-Posta Adresi: info@canakkalekoleji.k12.tr
Web Sitesi: https://canakkalekoleji.k12.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu