Hastane İş İlanları

Çankırı Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Çankırı Devlet Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Hastanelere yapılan personel ve memur alımları nasıl yapılıyor? Çankırı Devlet Hastanesi hakkında genel bilgileri ve iletişim numaraları.

Çankırı Devlet Hastanesi Hakkında Bilgi

Çankırı Devlet Hastanesi bir yerel hastane olarak 1946 senesinden bu yana aktif olarak hizmet vermeye devam etmektedir. 1994 senesinde halen daha faaliyet göstermekte olan binaya taşınan hastane 250 yataklı servisi ve her bölümün yer aldığı poliklinikleri ile birlikte sağlık alanında çalışmalarına devam etmektedir.

Gerek dahili branşlar ve gerek cerrahi branşlar olmak üzere her alanda profesyonel bir çalışma yürütülmektedir. Çankırı Devlet Hastanesi bünyesinde oldukça iyi bir kadroyu da barındırmaktadır. Çeşitli akademik unvanlara sahip olan hekimleri ile birlikte Çankırı ve çevre yerleşim yerlerinin halkı için aktif hizmetin adresidir.

Çankırı Devlet Hastanesi hem hasta haklarını, hem de hekim ve çalışan haklarını sonuna kadar savunan dinamik bir yapıya sahiptir. Sağlık alanındaki faaliyetlerde bu noktalar büyük önem arz etmektedir. Sağlık kurumu olarak personel ve hastalar için bir diğer önem verilmesi gereken konu olan hijyen noktasında da nitelikli çalışmalar yürütülmektedir. Çankırı Devlet Hastanesi gerek servisi gerekse polikliniklerinde fiziksel şartları iyileştirmeye devam etmektedir.

Hastane bunların yanı sıra sosyal sorumluluk alanda da çeşitli projelere destek vermektedir. Anne adayları için büyük bir önem taşımakta olan sertifikalı gebe okulu bu alanda büyük ilgi gören önemli bir faaliyet olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle doğum öncesi, doğum süreci ve lohusalık sürecinde anneleri bekleyenler için hayati konuların ele alındığı bu sertifika programı Çankırı halkının ilgisini çekiyor.

Çankırı Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Çankırı Devlet Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan İşkur sayfası üzerinden arama yaparak güncel ilanlara göz atabilirsiniz. Arama sayfasına “çankırı devlet hastanesi” ya da “çankırı” yazabilir ve açık iş ilanlarını listeleyebilirsiniz.

Alt kısımda yer alan Twitter ve Facebook sayfalarımızı takip ederek Çankırı Devlet Hastanesi personel alımı ve güncel iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Taşeron İş İlanları
Devlet hastaneleri çeşitli taşeron firmalarla da anlaşmalı olarak çalışabilmektedirler. Çankırı Devlet Hastanesi ile iletişime geçerek bu firmaların bilgilerini alabilir ve hastanede taşeron firma aracılığıyla çalışabilirsiniz.

Çankırı Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Bilgileri : Kastamonu Caddesi Kırkevler Mahallesi
Telefon Numarası: 0376 213 27 27 – 0376 213 27 99 – 0376 213 06 55 – 0376 212 22 22
Faks (Kalem) : 0376 213 15 88
E-posta Adresi : cankiridhs6@saglik.gov.tr
Web Sitesi: https://cankiridh.saglik.gov.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu