Hastane İş İlanları

Çarşamba Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Samsun Çarşamba Devlet Hastanesi iş başvurusu ve personel alımı ile ilgili bilgiler. İşkur sitesi üzerinden Çarşamba Devlet Hastanesi iş ilanlarını takip edebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Çarşamba Devlet Hastanesi Hakkında Bilgi

Çarşamba Devlet Hastanesi birçok farklı sağlık konusunda Çarşamba ve Samsun halkına sağlık hizmetleri sunan bir devlet hastanesidir. Samsun İl Sağlığı Müdürlüğüne bağlıdır.

Çarşamba Devlet Hastanesi, Samsun ilimizde sağlık sektörüne yapılan en önemli yatırımlardan biridir. Çarşamba Devlet Hastanesi, Cumhurbaşkanı Recep Tatyyip Erdoğan’ın konferans sistemiyle katılmış olduğu törenle sağlık hizmetleri sunmaya başladı. Samsun İl Sağlığı Müdürü Ali Oruç açılık konuşmasında “ortaya çıkan bu güzel eser hepimizi heyecanlandırıyor” cümlesini sarfetti.

Çarşamba Devlet Hastanesi 250 yatak kapasitesiyle hizmet verecek. İlçede böyle bir hastanenin olmaması ve Çarşamba halkınında böyle bir hastaneye ihtiyaç duyması sebebiyle bu hastanenin hizmete açılmasıyla büyük bir eksikliğin giderildiğini söyleyebiliriz. Böylece diğer il ve ilçelere yapılan sağlık başvuruları azalacak ve hastanelerde kuyruk beklemeden çok daha hızlı şekilde sonuç alınabilecek. Samsun ilinin tüm ilçeleri ve komşu illerden Samsun Devlet Hastanesine çok sayıda hasta geldiği için bu yapılan tam teşekküllü yeni hastanenin biraz daha Samsun Devlet Hastanesini rahatlatacağı düşünülüyor.

Çarşamba Devlet Hastanesi İş Başvurusu ve Güncel İlanları

Devlet hastanelerinin ilanlarını İşkur üzerinden arayabilirsiniz. Buraya tıklayarak açılan sayfaya “çarşamba devlet hastanesi” yazabilir ve sonuçlara bakabilirsiniz. Eğer personel alımı varsa güncel ilanlarda çıkacaktır. İş ilanı çıkmaması durumunda ara ara bu sayfada arama yaparak kontrol edebilirsiniz.

Alt kısımda yer alan Twitter ve Facebook sayfalarımızı takip ederek Çarşamba Devlet Hastanesi personel alımı ve güncel iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Taşeron İş İlanları
Devlet hastaneleri çeşitli taşeron firmalarla da anlaşmalı olarak çalışabilmektedirler. Çarşamba Devlet Hastanesi ile iletişime geçerek bu firmaların bilgilerini alabilir ve hastanede taşeron firma aracılığıyla çalışabilirsiniz.

Çarşamba Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

E-posta: samsundhs5@saglik.gov.tr
Telefon: 0362 833 80 80
Adres: Kavakdibi Mevki, Hastane Cd., 55500 Çarşamba/Samsun
Web Sitesihttps://carsambadh.saglik.gov.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu