Çayırağası Turizm İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çayırağası Turizm iş başvurusu ve kariyer olanakları. Çayırağası Turizm firması hakkında genel bilgiler ve iletişim bilgilerini de bulabilirsiniz.

Çayırağası Turizm İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çayırağası Turizm iş başvurusu nasıl yapılır? Çayırağası Turizm hakkında çeşitli bilgilerin olduğu haberimizi inceleyebilir ve alt kısımda yer alan iletişim bölümünden firmaya ulaşabilirsiniz.

Çayırağası Turizm Hakkında Bilgi
Çayırağası Turizm 1944 yılında kurulmuş köklü bir turizm firmasıdır. Çayırağası Turizm Gaziantep'in ve hatta ülkemizin ilk kurulan karayolu taşımacılık şirketlerinden biri olma özelliği vardır. Kurulduğu günden, günümüze kadar her zaman en iyi performansı veren ve yolcu memnuniyetini en üst seviyede tutan Çayırağası Turizm birçok ilke imza atmıştır. 

Çayırağası Turizm teknolojik gelişmeleri her zaman yakından takip etmiştir. Otobüslerinde her zaman en yeni ve kalite donanımları kullanan ve en yeni model otobüsleri tercih eden bu firma Türkiye'nin güzide firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Türkiye genelinde 80 farklı bölgeye yolcu taşımaktadır. Ana merkezi Gaziantep olan Çayırağası Turizm, bünyesinde yer alan personeller çeşitli eğitimlerden geçerek işe alınmakta olup bu eğitimleri kaliteli bir hizmet için her daim devam ettiren bir firmadır. 

Çayırağası Turizm, çalışan memnuniyetini en üst seviyede tutarak buna paralel olarak müşteri memnuniyetini de en üst seviyelerde tutmaktadır. Her şeyden önce kaliteli ve eksiksiz bir hizmet sunmak firma için önceliktir.

Çayırağası Turizm İş Başvurusu
Çayırağası Turizm iş başvurusu ve iletişim bilgileri için buraya tıklayabilir ve firma insan kaynakları departmanından bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda firmaya bizzat giderekte cv bilgilerinizi elden teslim edebilirsiniz.

Çayırağası Turizm İletişim Bilgileri
Adres: Gaziantep Otogarı Şehitkamil /Gaziantep
Telefon: 0 (342) 328 92 22 (4 HAT)
Fax: 0 (342) 328 92 92
E-Mail: info@cayiragasi.com.tr
Web Sitesi: https://www.cayiragasi.com.tr/