Denizcilik İş İlanları

Çebi Denizcilik İş Başvurusu

Çebi Denizcilik iş başvurusu ve güncel iş ilanları. Çebi Denizcilik iş başvuru formu üzerinden direk olarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Çebi Denizcilik insan kaynakları sayfasından iş başvurusu, staj başvurusu ve burs başvurusu yapılabilir.

Çebi Denizcilik Hakkında Bilgi

Çebi Gemi İşletmeciliği 2011 senesinde Kaptan Grup bünyesinde faaliyete sokulmuştur. Her geçen sene yatırımlarını arttıran Çebi Denizcilik, belli stratejiler doğrultusunda büyümeye devam etmektedir.

Bünyesinde şu an için 4 gemi bulunduran Çebi Denizcilik, en son Elgiznur Çebi ve Çebihan isimli gemileri filosuna dahil etmişti. 57.500 dwt’luk gemileri filosuna dahil eden Çebi Gemi, ülkemizdeki en güçlü gemi şirketleri arasına girmeyi başarmıştır.

Ülkemizdeki ekonomik krizlere rağmen, Güney Kore’de STX Jinahe Tersanesinde üretlen Elgiznur Çebi ve Çebihan isimli gemileri filosuna katarak seferlerine başlatmıştır. Gemi işletmelerini ve kiralamaları Çebi Denizcilik tarafından yapılmaktadır. Çebi Denizcilik, gemilerini sadece kendi şirketi değil farklı şirketlere de kiralayabilen bir şirkettir. Daha iyi koşullar olduğu sürece farklı şirketlere de gemi kiralaması yapmaktadır.

Kaptan Şirketler Grubu : Çebi Denizcilik
Yukarıda da belirttiğimiz üzere Çebi Denizcilik bir Kaptan Şirketler Grubu iştirakidir. Bu dev şirkete ait sanati ve ticaret işletmeleri de bulunmaktadır. Şirkete ait en önemli yerlerden bazılarını saymak gerekirse; Marmara Ereğlisinde yer alan liman, demir çelik fabrikaları ve enerji tesislerini örnek gösterebiliriz. Ayrıca gemi inşa ve onarım tersanesi yatırımıda yapmış olan şirket, bu tersanede yeni gemiler inşa etmek ve mevcut gemilerin bakımını yapmak için faaliyetlerini sürdürmektedir.

Çebi Denizcilik İş Başvurusu

Çebi Denizcilik iş başvurusu için buraya tıklayınız. Çebi Denizcilik insan kaynakları sayfasında iş başvurusu formu, staj başvurusu formu ve öğrencilere özel burs başvurusu yapılabilmektedir. Gemi adamı olarak çalışmak istiyorsanız başvurunuzu yapabilirsiniz.

Çebi Denizcilik İş İlanları

Çebi Denizcilik iş ilanları için buraya tıklayabilir ve Linkedin sayfası üzerinden açık iş pozisyonlarını takip edebilirsiniz. Bu sayfa üzerinden cv bilgilerinizi göndererek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çebi Denizcilik İletişim Bilgileri

Adres: Girne, Küçükyalı İş Mrk. Sitesi No:66, 34852 Maltepe / İstanbul
Telefon: (0216) 489 95 97
Web Sitesi: http://kaptangroupturkey.com/cebi_gemi_isletmeciligi.html

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu