Fabrika İş İlanları

Çebitaş Demir Çelik İş Başvurusu

Çebitaş Demir Çelik İş İlanları

Çebitaş Demir Çelik iş başvurusu nasıl yapılır? Çebitaş Demir Çelik iş ilanları ve kariyer olanaklarından bahsedilmektedir. Şirket insan kaynakları sayfası üzerinden iş başvuru formunu doldurarak online başvuru yapabilirsiniz.

Çebitaş Demir Çelik Hakkında Bilgi

Çebitaş Demir Çelik’in ilk temelleri 1964 senesinde Halis Çebi tarafından Karabük ilinde atılmıştır. O zamanlar sadece iki tezgahlı bir haddehane olarak kurulmuş ve yıllar içerisinde şimdiki halini almıştır. Halis Çebi ileri görüşlü ve girişimci ruhu ile hem kuruluşunun piyasada daha iyi bir konuma gelebilmesi hem de ülkenin demir çelik alanındaki kalkınmasının daha üst seviyeye taşınması hedefi ile 1979 senesinde çok daha modern ve daha büyük kapasiteye sahip olan haddehane tesisini Gebze’ye taşımıştır.

Yıllar içerisinde sürekli yeni gelişmeler ve atılımlar ile ilerleyen Çebitaş Demir Çelik 1989 senesinde ise Çelikhane tesisini açmıştır. Şu anki tesislerine ise 2009 senesinde kavuşmuştur.

Çebitaş Demir Çelik şu anda ülkemizin en büyük 100 şirketinden bir tanesi haline gelmiştir. Sadece ülke içerisinde değil çok farklı ülkelerde de faaliyet göstermektedir. Bununla birlikte Ortadoğu, Uzakdoğu, Güney ve Kuzey Amerika, Avrupa ve Afrika kıtaları dahil olmak üzere birçok ülkede ciddi bir ihracat pazarını sürdürmektedir.

Çelikhane ve haddehane tesisleri ile üretime devam etmekte, ayrıca bu tesislere bağlı olarak argon, azot, oksijen üretimi, toz toplama tesisleri ve soğutma sularının hazırlanması için tesisleri ile birlikte üretim sürdürmektedir.

Çelikhane kütük demir üretim tesislerinin kapasitesi yılda 750.000 ton iken Haddehane çubuk demir üretim tesislerinin yıllık kapasitesi ise 600.000 dur. Aynı zamanda geniş faaliyet alanı ile Çebitaş Demir Çelik Endüstrisi altında 500 kişi istihdam edilmektedir. Personelleri için çalışma koşulları ve güvenliğini ön planda tutan kuruluş gerekli tüm güvenlik önlemlerini alıyor.

Çebitaş Demir Çelik üretim tesisleri kuruluşundan bu yana geçen zaman içerisinde çevre bilincini de önemseyerek üretimlerine devam etmektedir. Çevre konusunda duyarlılık sahibi olan Çebitaş yapmış olduğu yatırımlar ile de bunu teyit etmektedir. Ayrıca Orman ve Şehircilik Bakanlığı ve Aliağa Belediyesi de bunu çok kez takdir etmiştir.

Çebitaş Demir Çelik dünyanın birçok ülkesine ihracat yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir. Bunu yaparken sadece ülke standartlarını değil ihracat yaptığı diğer ülkelerin standart ve özel isteklerine de uyum sağlamaktadır.

Demir Çelik Fabrikasında Çalışmak

Demir çelik fabrikasında çalışmak, genellikle fiziksel ve teknik beceriler gerektiren iş olduğu için zorlu görevdir. Bu sektörde çalışanlar, ağır makine ve ekipmanlarla çalışırken güvenlik kurallarına uymalı ve riskli durumlardan kaçınmalıdır.

Bununla birlikte, demir çelik fabrikalarında çalışmak, iyi bir gelir sağlayan ve birçok kariyer fırsatı sunan bir sektördür. Bu alanda çalışanlar, üretim sürecinde yer alırlar. Aynı zamanda mesleklerine göre işletmenin yönetiminde yer alırlar. Ayrıca, demir çelik endüstrisi, teknolojik gelişmeler ve yeniliklerle birlikte sürekli olarak değişen bir sektördür, bu da çalışanlar için sürekli öğrenme ve gelişme fırsatları sunar.

Çebitaş Demir Çelik İş Başvurusu

Çebitaş Demir Çelik iş başvurusu yapmak için buraya tıklayınız. Aynı zamanda açılan sayfada iş başvuru formunu doldurarak cv bilgilerinizi firma insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Çebitaş Demir Çelik İş İlanları

Çebitaş Demir Çelik iş ilanları için buraya tıklayabilir ve açık iş pozisyonlarını Linkedin üzerinden görebilirsiniz. Demir Çelik çalışanları, personel maaşları vs. gibi bilgileri buradaki sosyal medya aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Çebitaş Demir Çelik İletişim Bilgileri

Adres: Rıhtım Caddesi No:60 Çelik İşhanı Kat:5 81320 Kadıköy İstanbul
Telefon Numarası: 0(216) 345 47 16 ( 4 Hat )
Faks Numarası: 0(216) 338 32 63
E-Posta Adresi: merkez@cebitas.com.tr
Web Sitesi: http://cebitas.com.tr

Diğer güncel iş ilanları için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu