Hastane İş İlanları

Çekmeköy Devlet Hastanesi İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Çekmeköy Devlet Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Çekmeköy Devlet Hastanesi iş başvuru formu ve iş ilanları hakkında bilgiler edinirken aynı zamanda hastane hakkında bilgilerde alabilirsiniz.

Çekmeköy Devlet Hastanesi Hakkında
Alemdağ mahallesinde yeni yapılan Çekmeköy Devlet Hastanesi hizmete açıldı. Toplamda 200 yatak kapasitesi ile dikkat çeken bu hastane, görünüm itibariyle ve içerisinde yer alan cihazlar ile günümüz teknolojisine uygun şekilde hizmete sunulmuştur.

Çekmeköy Belediyesi Başkanı Ahmet Poyraz, yapmış olduğu konuşmada Çekmeköy’de yatırımlara devam ettiklerini ve hız kesmeden yeni yatırımlarında yapılacağını belirtti. İlçe halkının böyle bir hastaneye ihtiyaç duyduğunu belirtti. Böyle önemli bir yatırım içinde devlete teşekkürlerini ileten belediye başkanı, Çekmeköy halkına da hastanenin hayırlı ve uğurlu olmasını diledi.

Çekmeköy Devlet Hastanesi, Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı olarak hizmet vermekte olan bir polikliniktir. Oldukça modern bir mimari yapıya sahip olan hastane, yaklaşık 6.000 metrekarelik bir alanda kurulmuştur.

Çekmeköy Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Çekmeköy Devlet Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz ve açılan İşkur sayfası üzerinden arama yapabilirsiniz. Açılan ilan sayfasına Çekmeköy yazarak ilanları listeleyebilirsiniz. Eğer açık bir iş pozisyonu yoksa daha sonra tekrar deneyebilirsiniz.

Çekmeköy Devlet Hastanesi İş İlanları

Alt kısımda yer alan Twitter ve Facebook sayfalarımızı takip ederek Çekmeköy Devlet Hastanesi personel alımı ve güncel iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Taşeron İş İlanları
Devlet hastaneleri çeşitli taşeron firmalarla anlaşmalı olarak çalışabilmektedirler. Çekmeköy Devlet Hastanesi ile iletişime geçerek bu firmaların bilgilerini alabilir ve hastanede taşeron firma aracılığıyla çalışabilirsiniz.

Çekmeköy Devlet Hastanesi İletişim
Adres: Alemdağ, Çekmeköy Devlet Hastanesi, Saray Cd. No:10, 34794 Çekmeköy/İstanbul
Telefon: (0216) 606 51 00
Web: https://sancaktepeah.saglik.gov.tr/TR,321888/cekmekoy-devlet-hastanesi.html

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu