Çelebi İş Başvurusu ve Güncel İş İlanları

Çelebi iş başvurusu nasıl yapılır? Çelebi iş başvuru formunu doldurarak beş dakika da Çelebi Holding şirketlerinden istediğiniz herhangi birine online iş başvurusu yapabilirsiniz. 

Çelebi İş Başvurusu ve Güncel İş İlanları

Çelebi personel ve işçi alımı hakkında bilgiler. Çelebi iş başvurusu ve iş ilanları hakkında bilgiler. Firma hakkında detaylı bilgiler alabilir ve iletişim adreslerini görebilirsiniz.

Çelebi Hakkında
1958 yılında kurulam Çelebi Grubu, ilk olarak hava servisi ile faaliyet göstermiştir. Farklı kategorilerde şirketleri yer alan grup, 1995 senesinde holding haline gelmiş ve Çelebi Holding A.Ş. kurulmuştur. 

Çelebi Holding, kendi içerisinde barındırmış olduğu şirketlerin mali ve idari yönetimlerini en iyi şekilde yönetmek, yatırımları kontrol ederek en verilmi şekilde değerlendirmek, maliyet alanlarında belli başlı standartları yakalamak gibi amaçlar edinmiştir. Ayrıca grup şirketlerinin kurumsal strateji ve politikalarını da belirleyerek geleceğe yönelik planlar yapmak ve şirketi daha iyi seviyelere çıkarmayı amaç edinmiştir. 

İş dünyası sürekli gelişen ve değişimlerin olduğu bir alandır. Çelebi, gerçekleştirmiş olduğu faaliyetlerde yenilikçi bir yaklaşımı benimsemiştir. Sadece Türkiye'de değil, dünyanın bir çok bölgesinde saygın bir şirket olmayı başarmıştır. 

Çelebi Çalışanları
Dünya üzerinde 2 kıtada ve 5 farklı ülkede faaliyet gösteren Çelebi'de toplamda 11.000 üzerinde personel çalışmaktadır. Çelebi çalışanları her konuda desteklenerek, en iyi hizmeti sunmaları için çeşitli eğitimler almaktadırlar. Bir şirketin büyümesi için kalite ve güvenilir olmanın çok büyük bir etken olduğunu şirket kendi politikalarında belirtmiş. Buna uygun olarak hareket eden Çelebi Grubu, başarıyı sürekli devam ettirebilmek için çalışmalarını her geçen gün daha da profesyonel hale getirmektedir.

Çelebi Grubu Faaliyet Alanları
Çelebi bir çok sektörde faaliyet sürdürmektedir. Bunların başında havacılık sektörü yer hizmetleri bulunur. Kargo ve antrepo işletmeciliği de yapan firma denizcilik sektöründe liman işletmeciği hizmetleri sunmaktadır. Çelebi ayrıca gıda sektöründe de hizmet vermektedir.

Çelebi İş Başvurusu
Çelebi iş başvurusu yapmak için buraya tıklayınız. Karşınıza çıkan iş başvuru formuna cv bilgilerinizi girebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çelebi İş İlanları
Çelebi iş ilanları için buraya tıklayınız. Açılan Linkedin sayfası üzerinden açık iş pozisyonlarını görebilirsiniz. İş ilanları sekmesine tıklayarak Çelebi iş ilanlarını listeleyebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz. Bu sayfada Çelebi'de çalışan diğer personellerin de profillerine ulaşabilirsiniz.

Çelebi İletişim Bilgileri
Adres: Anel İş Merkezi, Saray Mah., Site Yolu Sok., No: 5, Kat: 7-10 34768 Ümraniye - İstanbul
Telefon: (0216) 666 66 00
Faks:     (0216) 630 36 30
Kurumsal İletişim: info@celebiaviation.com
Web sitesi: www.celebiaviation.com & www.celebihandling.com