Çetin İşletmeleri İş Başvurusu (Ankara ve Ukrayna İş İlanları)

Çetin İşletmeleri iş başvurusu ve personel, işçi alımı hakkında bilgiler. Çetin İşletmeleri Ukrayna ve diğer ülkelerde çalışmak için gerekli olan iş başvuru formu, cv gönderme mail adreslerini haberimizde inceleyebilirsiniz.

Çetin İşletmeleri İş Başvurusu (Ankara ve Ukrayna İş İlanları)

Onur Group Çetin İşletmeleri iş başvurusu, Ukrayna, Ankara ve diğer bölgelerde yapılan personel, işçi alımı hakkında bilgiler verilmektedir. Çetin İşletmeleri iş ilanları için sizlere verdiğimiz e-posta adresine mail adresi üzerinden başvurunuzu yapmanız gerekiyor. Detayları alt kısımda bulabilirsiniz.

Onur Group'a Ait Olan Çetin İşletmeleri Hakkında
1981 yılında kurulan Çetin İşletmeleri, karayolu, havaalanı, baraj ve çeşitli alt yapı konularında uzmandır ve bu sektörlerde önemli proejeler gerçekleştirmiş bir firmadır. 1981 yılı ile 1990 yıllarında T.C. Karayolları Genel Müdürlüğü'ne bağlı olan bazı bölgelerde çalışmalarda bulunmuştur. Bu bölgelerde yol yapımı ve çeşitli onarımlar yaparak 9 sene boyunca başarı ile taahhütlerini gerçekleştirmiştir. 

Çetin İşletmeleri Yurtdışı Faaliyetleri
Çetin İşletmeleri, Türkiye dışında yabancı ülkelerde de faaliyet göstermekte olan bir firmadır. Ukrayna, Hırvatistan, Moldova, Tunus, Umman, Suudi Arabistan, Ekvator Ginesi ve Türkmenistan ülkelerinde de önemli projelere imza atmıştır. Bu saydığımız ülkelerin bazılarında halen çeşitli çalışmalar sürdürmektedir. 

Çetin İşletmeleri : Son Teknoloji Makine Parkı
Yapmış olduğu işlerde her zaman yeni teknoloji ve yüksek kapasiteli makineler kullanan Çetin İşletmeleri, uzman personel ekibiyle de işlerini her zaman eksiksiz ve üstün kalitede teslim etmektedir. Çetin İşletmeleri, makine parkında bulunduğu mekineleri devamlı olarak yenilemekte ve her zaman kapasitesini yükselterek daha verimli bir çalışma imkanı sunmaktadır. Bünyesinde bulundurmuş olduğu makinelerin bakımlarını, onarım ve yenilemelerini kendi tesislerinde gerçekleştirmektedir. 

Çetin İşletmeleri İş Başvurusu
Çetin İşletmelerine iş başvurusu yapmak oldukça kolaydır. Herhangi bir form doldurmanıza ya da herhangi bir siteye üye olmanıza gerek yok. info@onurgroup.com e-posta adresine cv bilgilerinizi göndererek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çetin İşletmeleri İş İlanları
Çetin İşletmeleri iş ilanları için firmayı arayarak veya yukarıda verdiğimiz e-posta üzerinden iletişime geçmeniz gerekmektedir. Çetin İşletmeleri, bünyesine her zaman personel, işçi alımı yapan bir firmadır. 

Çetin İşletmeleri Yurtdışı İş Başvurusu
Çetin İşletmeleri, Ankara ve İstanbul dışında yurtdışında da ofisleri bulunmaktadır. Moldova, Ukrayna Lyiv, Ukrayna Kiev, Ukrayna Yagotyn ve Polonya gibi ülkelerde de faaliyet göstermektedir. Çetin İşletmeleri yurtdışı iş imkanı için info@onurgroup.com adresine mail atabilir ve özgeçmiş dosyanızı gönderebilirsiniz. Mail attığınızda hangi ülkede çalışmak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir.

Çetin İşletmeleri Ukrayna İş Başvuru Formu
Çetin İşletmeleri Ukrayna iş başvurusu ve diğer yabancı ülkelerde çalışma olanakları için info@onurgroup.com mail adresine cv bilgilerinizi gönderebilir ve çalışmak istediğiniz ülkeyi yazabilirsiniz. Ukrayna'da çalışmak için Ukrayna şeklinde not düşmeniz gerekmektedir.

Çetin İşletmeleri İletişim
Adres: Mustafa Kemal Mahallesi 2118 Cadde B Blok No: 4B/118 06510 Çankaya ANKARA - TÜRKİYE
Telefon: 0 (312) 491 96 96
Faks: (0312) 491 88 77
Web Sitesi: http://www.onurgroup.com/TR/