Çetinkaya İş Başvurusu ve Online Cv Gönderme

Çetinkaya iş başvurusu ve kariyer olanakları.. Çetinkaya iş ilanları ve iş görüşmesi hakkında bilgiler. Dünden bugüne Çetinkaya'nın baaşrı öyküsünü de inceleyebilirsiniz.

Çetinkaya İş Başvurusu ve Online Cv Gönderme

Çetinkaya iş başvurusu nasıl yapılır? Çetinkaya insan kaynakları sayfası üzerinden cv bilgilerinizi göndererek online iş başvurusu yapabilir ve Linkedin sayfası üzerinden güncel iş ilanlarını listeleyebilirsiniz.

Çetinkaya Hakkında
1957 yılında kurulan Çetinkaya, hazır giyim sektöründe uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan dev bir firmadır. Adana'da 25 metrekarelik küçük bir dükkanda faaliyetlerine başlayan Çetinkaya, 55 yıllık süreçte günümüzde dev bir giyim firması olmuştur. Adana'da o ufak dükkanda günün 18 saati çalışılarak üretilen gömleklerle başladı hikayesine. Çok çalışıp, az tüketerek yapmış olduğu yatırımlarla büyük bir imalathane olmayı başarmıştır.

Günümüzde çok katlı alışveriş merkezi zincirleri olan Çetinkaya, 2 gömlek fabrikası, konfeksiyon fabrikaları bulunmaktadır. Yılda yaklaşık 2.5 milyon adet gömlek, 1 milyon adet pantolon, 100 bin takım elbise, 25 bin pardösü ve 25 bin kaban üretimi yapmaktadır. 

1957 yılında 2 kişinin başlatmış olduğu bu iş, günümüzde 3.500 kişinin çalıştığı dev bir şirketler grubuna dönmüştür. 

Çetinkaya, ülkemize katkıda bulunmayı seven şirketlerden bir tanesidir. Buna örnek vermek gerekirse 2 öğrenci yurdu, 3 lise ve 4 cami yapımını üstlenmiştir. Bunla yetinmeyen firma, hedef olarak yüzbinlerce insana aş ve iş sağlamayı kendine görev edinmiştir. 

En Kaliteli Markalar Arasına Girebilmek
Dünya da var olan teknolojileri yakından takip eden Çetinkaya, bu teknolojileri ülkemize getirerek en kaliteli ürünleri üretmeyi ve en kaliteli markalar arasına girmeyi hedeflemektedir. 

Çetinkaya İş Görüşmesi
Alt kısımda, Çetinkaya iş başvurusu başlığı altında verdiğimiz link üzerinden cv dosyanızı Çetinkaya insan kaynaklarına gönderebilirsiniz. İş ihtiyacı olduğunda, Çetinkaya insan kaynakları departmanı tarafından görüşmeye çağrılırsınız ve mülakat sonrası Çetinkaya'da çalışmaya başlayabilirsiniz. Çetinkaya büyük bir şirket olduğundan devamlı olarak personel alımı, kasiyer alımı, müdür ya da müdür yardımcısı alımı gibi bir çok farklı departmana alımlar yapmaktadır.

Çetinkaya İş Başvurusu
Çetinkaya iş başvurusu yapmak için buraya tıklayabilirsiniz. Bu sayfadan isim soyisim ve diğer bilgileri doldurarak, cv özgeçmiş dosyanızı sisteme yükleyebilir ve Çetinkaya insan kaynaklarına gönderebilirsiniz. 

Çetinkaya İş İlanları
Çetinkaya iş ilanları için Linkedin sayfasını takip edebilirsiniz. Buraya tıklayarak Çetinkaya iş ilanlarını görebilir ve açık iş pozisyonlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çetinkaya İletişim Bilgileri
Adres: Alemdağ Cad. Necip Fazıl Mah. No: 573 Esenşehir - Ümraniye / İstanbul
Telefon: 0850 290 8070
Web Sitesi: https://www.cetinkaya.com.tr/pages/iletisim