Çevre Koleji İş Başvurusu ve Öğretmen Alımı

Çevre Koleji iş başvurusu, öğretmen alımı ve diğer idari personel alımı hakkında bilgiler. Çevre Koleji iş başvuru formu üzerinden direk olarak özgeçmiş bilgilerinizi gönderebilir ve iş başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Çevre Koleji İş Başvurusu ve Öğretmen Alımı

Çevre Koleji iş başvurusu ve güncel iş ilanları için alt kısımda verdiğimiz linkleri kullanabilirsiniz. Çevre Koleji bünyesine öğretmen alımı, personel alımı yapmakta olan bir eğitim kurumudur. Hızlı iş başvurusu yapmak için alt kısımda yer alan link üzerinden Çevre Koleji iş başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Çevre Koleji Hakkında Bilgi
1998 senesinde kurulan Çevre Koleji, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine eğitim hizmeti veren bir kurumdur. Toplamda 1.700 öğrenciye eğitim olanağı sunmakta olan bir kurumdur.

20 yılı geçen sürede birçok öğrenciyi geleceğe hazırlayan Çevre Koleji, üstün kurumsal yapısı ve AR-GE sistemiyle devamlı olarak kendini geliştiren bir eğitim kurumudur. Kendi alanlarında uzman olan öğretmen kadrosuyla öğrencilere en iyi şekilde eğitim verilmektedir. Kendine özel teknikleriyle öğrencilere sunulan bu eğitim sistemi veliler tarafından da takdir edilmiş ve başarıya ulaşmıştır. 

Her Öğretmene 7 Öğrencilik Özel Sınıflar
Çevre Koleji, bünyesinde yer alan sınıflara 7 öğrenci alarak eğitim kalitesini en üst seviyede tutmaya özen gösteriyor. Az öğrencinin olmasıyla çok daha iyi bir eğitim imkanı sunulması zaten dünya da ispatlanmış bir sistem. Bunu en iyi şekilde uygulayarak öğrencilerin başarılı olması için titiz bir eğitim süreci esas alınıyor.

Çevre Kolejinde çalışan eğitim görevlileri yüksek akademik bilgilere sahiptir. Öğrenci aileleri tarafından böyle bir eğitim kurumunda çocuklarının eğitim alması bir avantaj olarak görülmektedir. Eğitim dışında birçok faaliyette öğrencileri beklemektedir. Çeşitli bilimsel, sportif, kültürel ve sanatsal etkinlikler düzenlenmekte ve öğrencilere ders dışında moral ve motivasyon verici faaliyetler yapılmaktadır.

Çevre Koleji Öğretmen Alımı
Çevre Koleji, bünyesine her daim öğretmen alımı yapmaktadır. Eğitimde kaliteyi benimseyen ve her zaman daha iyiye ulaşabilmeyi hedefleyen kurum, kendini geliştirmiş ve gelişime açık öğretmen adaylarını kadrosuna katmaktadır. Alt kısımda verilen iş başvurusu linki üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

Çevre Koleji İş Başvurusu
Çevre Koleji iş başvurusu yapmak için buraya tıklayın ve açılan formu doldurun. Özgeçmiş ve cv bilgilerinizi bu iş başvuru formu üzerinden doldurarak online bir şekilde öğretmenlik başvurunuzu yapabilirsiniz.

Çevre Koleji İş İlanları
Çevre Koleji iş ilanları için buraya tıklayınız. Linkedin sayfası üzerinden güncel ilanları görebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. İş başvurunuzu eğitim kurumu üzerinden yapmak için üst kısımdaki linki kullanın.

Çevre Koleji İletişim
Adres: Erenköy, Çevre Sk. No:2, 34736 Kadıköy/İstanbul
Telefon: (0216) 360 53 13
Web Sitesi: http://cevrekoleji.k12.tr/tr/