Fabrika İş İlanları

Çikolata Fabrikaları İş İlanları

Çikolata Fabrikaları iş ilanları ve kariyer olanakları. Ülker ve Şölen gibi çikolata fabrikalarının iş ilanları ve iş başvurusu yapma linkleri.

Çikolata Fabrikaları
Türkiye çikolata konusunda üretim yapan büyük fabrikaları içerisinde barındırmaktadır. Yerel bazda firmalar olduğu gibi aynı zamanda ülkemizde çok bilindik ve dünyanın birçok ülkesine de ihracat yapmaya devam eden dev markalar da bulunmaktadır. Bunlardan ilki çikolata denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Ülker Çikolata. Diğeri ise Şölen Çikolatadır. Bu markaları inceleyelim ve iş olanaklarından bahsedelim. Verdiğimiz linkler üzerinden de online iş başvurusu yapabileceksiniz.

Ülker Çikolata Fabrikaları
Ülker Çikolata üretim ve pazarlama konusundaki çalışmaları ile birlikte Türkiye çikolata sektörünün öncü şirketlerinden bir tanesi konumundadır.  Ülker Çikolata modern olarak çikolata üretimi yapmaya 1972 yılında başlamıştır. Yenilikçi yapısı sayesinde kısa sürede yenilik peşinde olan Ülker 1976 senesinde kalıplı çikolata üretimine başlayarak bu alanda bir yatırım gerçekleştirdi ve dolgulu çikolata üretmeye başladı.

Yıllar içerisinde başarısını daha da artıran Ülker Çikolata Türkiye’nin 500 sanayi kuruluşu arasında 93. Sırada yer almaktadır. Bu sıralama oldukça büyük bir başarının ürünüdür. Ülker Çikolata yıllık olarak 203 bin tonluk bir üretim kapasitesine sahiptir. Mevcut 3 fabrikasında 1000 kişiye istihdam sağlamaktadır.

Şölen Çikolata Fabrikaları
Ülkemizde üretim yapmakta olan çikolata fabrikalarından bir diğeri ise Şölen. Şölen de ülkemizin yenilikçi kuruluşlarından bir tanesidir. 30 yıllık bir üretim geçmişine sahip olan Şölen Çikolata ülkemizde gösterdiği başarısını uluslararası arenaya da taşımış ve birçok ülkeye ihracat gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Dünyada bu sektörde öncü firmalardan biri olma hedefi taşıyan Şölen özellikle Milango, Ozmo, Luppo ve Biscolata gibi markaları ile birlikte birçok ülkeye önemli bir ihracat rakamı ile başarılar elde etmiştir.

Dünya çapında 120 ülkeye ihracat yapan Şölen ülkemizin ekonomik kalkınmasına da büyük bir fayda sağlamaktadır. Şölen Çikolata İstanbul ve Gaziantep olmak üzere 2 tesiste üretim yapmaktadır. Bu iki tesiste toplamda 2 bin çalışana istihdam olanağı sağlamaktadır.
Özellikle Gaziantep ilinde bulunan fabrikasında dünyaca örnek teşkil edecek kadar donanımlı ve modern bir tesise sahiptir. Aynı zamanda iki ilde de bulunan Ar – Ge merkezlerinde de her gün daha da iyisi için çalışan beyin takımları yer almaktadır. 30 yıllık geçmişinde elde ettiği başarıyı daha ileri götürmeyi hedefleyen Şölen dünya çapında bir dev olmayı hedefliyor.

Ülker Çikolata Fabrikaları İş Başvurusu

Ülker çikolata fabrikası iş başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada iş başvuru formu yer almaktadır. Bu sayfa üzerinden cv ve özgeçmiş bilgilerinizi Yıldız Kariyer sistemine göndererek iş başvuru sonucunu bekleyebilirsiniz.

Ülker’e Linkedin üzerinden de iş başvurusu yapabilir ve güncel iş ilanlarını görebilirsiniz. Linkedin sayfası için buraya tıklayınız.

Şölen Çikolata Fabrikaları İş Başvurusu

Şölen Çikolata fabrikası iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan sayfada iş ilanları ve başvuru linkleri yer almaktadır. Online iş başvuru formunu doldurarak özgeçmiş bilgilerinizi Şölen Çikolata insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Ülker Çikolata İletişim ve Adres Bilgileri
Adres: Maltepe Mah. Fazılpaşa Cad. No:5 Topkapı- Zeytinburnu-İstanbul
Web Sitesi: http://www.ulkercikolata.com.tr/tr/iletisim

Şölen Çikolata İletişim ve Adres Bilgileri
Silivri: Ortaköy Mahallesi, Harbiye Caddesi No: 33 Silivri
Gaziantep: 4. Organize Sanayi Bölgesi 83412 No’lu Cadde No:4 Şehitkamil – Gaziantep
Bağcılar: Mahmutbey Mahallesi, Taşocağı Yolu caddesi No:19/7 Kat: 2-5 Bağcılar-İstanbul
Bağcılar: Balance Güneşli, Mahmutbey Mahallesi, Taşocağıyolu Caddesi, No:21 Bağcılar- İstanbul
Web Sitesi: https://www.solen.com.tr/tr-TR/iletisim

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu