Çilek Mobilya İş Başvurusu ve İş Olanakları

Çilek Mobilya'da çalışmak ister misiniz? Çilek Mobilya iş imkanları ve kariyer olanakları için haberimizi okuyabilir ve Çilek insan kaynakları üzerinden iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çilek Mobilya İş Başvurusu ve İş Olanakları

Çilek Mobilya iş başvurusu ve kariyer olanakları hakkında bilgiler verilmektedir. Çilek Mobilya hakkında genel bilgiler, staj olanakları ve iletişim bilgilerini de haberimizde bulabilirsiniz.

Çilek Mobilya Hakkında
Çilek, 1995 yılında Türkiye’de kurulmuş amacını bir alanda uzmanlaşıp bu alan içerisindeki her noktada fark yaratmak olarak belirlemiştir. En iyiyi ve en güzeli hedefleyen Çilek Mobilya, teknolojik tesislerde yalın bir üretim gerçekleştirmeye, özgün tasarımlarıyla fonksiyonel bir kullanım imkanı sunmaya, kullanıcıya dost ürünler üreterek güvenlik sertifikalarıyla ön plana çıkmaya ve Franchise mağazalar oluşturup, mimari danışmanlık hizmeti sunmaya kadar sektörde detaylı ve ciddi çalışmalara imza atmıştır.

Ürettiği özgün tasarımlarla heyecanlı bir oda atmosferini tüm dünyadaki çocuklara ulaştırma hedefiyle yola çıkan Çilek Mobilya, kurulduğu ilk yıldan itibaren uluslararası pazara açıldı ve dünya mobilya sektöründe önemli markalar arasında yerini aldı. Sektörünün önce ve lider firmaları arasında yer alan Çilek Mobilya, genç, bebek, çocuklara yönelik mobilyalar ve oda aksesuarları üreterek Çilek odası konsepti adını verdiği mobilyalarını mağazalarında müşterilerine sunmaktadır.

Günden Güne Büyüyen Marka
Tüm dünyada Franchise modeli yoluyla genişlemesini sürdüren Çilek Mobilya, global bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir. Çilek tüm dünyada üç milyondan fazla çocuğun odalarını süslemektedir. Bunun yanında Çilek Mobilya toplamda 5 kıta da, 66 ülkede ve 444 satış noktasındaki hizmetlerini 2000 çalışanına ek olarak 60 bin metre karelik alanda yürüttüğü faaliyetlerle sürdürmektedir. Çilek markasının özellikleri 25 yılı aşan bir deneyim, bebek odası, çocuk odası, genç odası mobilyalarında uzmanlaşma, ileri çocuk güvenliği ilkesi, güçlü, eğlenceli ve dinamik bir marka algısı, hayal gücünü geliştiren değişik temalı tasarımlar, dünya çapında yaygınlık, ileri teknoloji ve yalın bir hizmet, konusunda uzman deneyimli bir ekip, çevreye ve topluma duyarlılık, iş ortaklarına değer katan ve kazandıran bir yaklaşım olarak söylenebilir.

Çilek Mobilya İletişim Bilgileri
Adres; DTM A3 Blok, Kat :17 No:469 Yeşilköy 34149 İstanbul

Çilek Mobilya Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Çilek Mobilya firmasında kariyer yapabilirsiniz. Çilek Mobilya insan kaynakları ve kariyer sayfası için buraya tıklayınız.