Mağaza İş İlanları

Çilek Mobilya İş Başvurusu

Çilek Mobilya iş başvurusu nasıl yapılır? Çilek Mobilya iş ilanları içerisinden kendinize uygun bir pozisyon bularak özgeçmiş bilgilerinizi insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Çilek Mobilya Hakkında Bilgi

Türkiye’nin çocuk mobilyası alanında öncü markalarından biri olan Çilek Mobilya üretime ilk olarak 1996 senesinde başlamıştır. Tamamen bir aile şirketi olarak ortaya çıkılan Çilek yerli sermaye ile kurulan bir Türk şirketi olma özelliğini taşımaktadır. Çilek Mobilya bebeklere, çocuklara ve gençlere yönelik olarak mobilya ve aksesuarların üretimini yapıyor. İlk günden bu yana çıkış noktasından uzaklaşmadan aynı konseptte üretim yapmaya devam ediyor.

Aynı konseptte çok daha ileri bir noktaya gelmiş olan Çilek Mobilya üretimini ülkemizde yapmakla birlikte sadece Türkiye’de değil dünyanın dört bir yanına da mobilya ihracatı gerçekleştiriyor. Neredeyse tüm dünyada çok geniş bir satış ağına sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Çilek Mobilya halihazırda 5 kıtada bulunan 71 ülkeye ihracat yapmaktadır. Bu 71 ülkede ise 500 den fazla satış noktasına sahiptir. Hedefleri arasında bu sayıyı 5 sene içerisinde 1000’in üzerine çıkarmak var.

Söz konusu olan çocuklara özel bir şey üretmek ise güvenlik ve sağlık çok daha ön planda oluyor. Tamamen ileri düzeyde çocuk güvenliğine dair standartlarda üretilmiş olan Çilek ürünlerinde tamamen sağlığa zararsız olan maddeler kullanılmaktadır. Avrupa Birliği standartlarına da uygun üretim yapılmaktadır.

Çilek Mobilya tasarımları ile tüm dünyadan ilgi görüyor. Kurulduğu ilk günden bu yana devamlı olarak yenilikçi ve özgün tasarımlar sunmaya devam ediyor. Çilek Mobilya tasarım merkezinde alanında eğitimli, tecrübeli ve yetenekli bir tasarım ekibine sahiptir. Bu ekipte endüstriyel tasarım uzmanları, mimarlar ve grafikerler de yer almaktadır. Tasarımların sadece görsel olarak müşterilere hitap ediyor olmasının dışında ergonomi ve konfor ön planda tutulmaktadır.

Tasarım konusunda verilen hassasiyet dışında araştırma ve geliştirme alanında da ciddi bir çalışma sürdürülmektedir. Çilek Mobilya’nın Ar – Ge merkezinde toplamda 46 adet mühendis aktif olarak çalışmaktadır. Bunun dışında sağlam bir de teknik ekip bulunuyor.  Gerek tasarım ekibi, gerek ar – ge ekibi, gerek yönetim ve üretimdeki ekipleri ile birlikte Çilek Mobilya bebek, çocuk ve genç mobilyalarında ülkemizde bir numara olmayı başarmış ve bu başarısını uluslararası arenaya da taşımıştır.

Çilek Mobilya İş Başvurusu

Çilek Mobilya iş başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz. Çilek Mobilya insan kaynakları sayfasında belirtilen adreslere cv dosyanızı göndererek online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çilek Mobilya İş İlanları

Çilek Mobilya iş ilanları için buraya tıklayınız. Çilek Mobilya açık iş pozisyonları için Linkedin ağını kullanabilirsiniz. Açılan sayfada güncel iş ilanlarını listeleyebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çilek Mobilya İletişim

Çilek Mobilya Adres: Kurşunlu Mahallesi, Kurşunlu Sanayi Cad. No:10 İnegöl 16420, Bursa
Çilek Mobilya Telefon Numarası: +90 224 721 28 66
Çilek Mobilya E-posta: ik@cilek.com
Çilek Mobilya Web Sitesi: https://www.cilek.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu