Fabrika İş İlanları

Çimentaş İş İlanları ve İş Başvuru Formu

Çimentaş iş ilanları ve online iş başvuru formu için insan kaynakları sayfası ndan faydalanabilirsiniz. Çimentaş İzmir ve Edirne çimento fabrikaları iş ilanları ve iş başvurusu linkleri.

Çimentaş Hakkında Bilgi

Çimentaş ilk olarak 1953 senesinde kuruldu. Kurulduğu dönemde senelik 150 bin ton çimento üretim kapasitesine sahip idi. Çimentaş bir şirketler topluluğudur. Yaptığı üretim ile liderliği hedefleyen Çimentaş iş sürecinin tamamında kaliteli olmayı prensip edinmektedir. Daha iyisi için çabalayan Çimentaş şirketler grubu devamlı yeni fırsatlar aramaya devam eden, pazarda etkili bir yere sahip, devamlı büyümeyi isteyen, gerek çalışanları, gerek hissedarları ya da çalışma yapılan yerlerdeki toplulukların memnuniyetini esas ve hedef alan dinamik bir yapıya sahiptir.

Çimentaş ilk olarak İzmir’de kurulmuştur. İzmir’de kurulmuş olması ona Ege Bölgesinde kurulmuş olan ilk özel çimento şirketi olma özelliğini kazandırmaktadır. Yıllar içerisinde devamlı bir büyüme yakalayan Çimentaş Şirketler Grubu hali hazırda 5 ayrı kıtada ve 18 ülkede faaliyet göstermeye devam etmektedir. Faaliyet göstermekte olduğu bu 18 ülkede toplamda 11 adet çimento üretim fabrikasına, 31 terminal tesisi, 105 adet hazır beton ve 3 adet de atık bertaraf tesisi ile çalışmalarına devam etmektedir. Bu sayılar sayesinde sektörde bir dev halini almış, Cementir Holding bünyesine katılmıştır. Holding 2001 senesinde Çimentaş’ı satın almıştır.

Satın alındığı tarihten sonra Çimentaş, Cementir Holding’in en önemli iştiraki olarak değerlendirilebilir. İzmir başta olmak üzere Elazığ ve Kars illerinde yer alan çimento fabrikaları, bunun dışında Türkiye’de yer alan 16 tanesi aktif olmak üzere 19 hazır beton santraline sahiptir. Ayrıca İstanbul ve Manisa illerinde de işletmeleri bulunmaktadır. Tüm bunlar ile birlikte Avrupa’da yer alan en modern ve en büyük atık yönetiminin sağlandığı tesislerden bir tanesi olmaktadır.

Çimentaş sayısı neredeyse 1000’i bulan kişiye istihdam sağlamaktadır. Kurumlar arası vergi sıralaması baz alındığında da ülke ekonomisine katkısı oldukça büyük olan bir vergi ile sıralamadan güzel bir konuma yükselmiştir. Çimentaş gerek üretim kapasitesi gerek sağladığı istihdam ile birlikte ülkenin en büyük çimento üreticileri arasında ilklerde yer almaktadır. Çimentaş bir topluluk olarak da sahip olduğu şirketler ile birlikte İzmir’de temelleri bulunan ve dünyanın birçok ülkesine yayılmış geniş bir faaliyet alanına sahiptir.

Çimentaş İş İlanları

Çimentaş iş ilanları için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada iş ilanları butonuna basarak açık iş pozisyonlarını listeleyebilirsiniz. Ayrıca alt kısımda verdiğimiz Linkedin ağı üzerinden de Çimentaş iş ilanlarını inceleyebilir ve iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çimentaş İş Başvurusu

Çimentaş iş başvurusu için hr@cimentas.com adresine cv bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Personel alımı yapıldığında cv dosyanızda yazan bilgiler uygun bulunursa mülakat ve iş görüşmesi için Çimentaş insan kaynakları tarafından davet edileceksiniz.

Çimentaş İletişim Bilgileri

Çimentaş İzmir Çimento Fabrikası: Egemenlik Mahallesi Eski Kemalpaşa Caddesi No:4B Işıkkent Bornova İzmir
Çimentaş Trakya Çimento Fabrikası: Sinanköy Mevkii Lalapaşa – Edirne
Çimentaş Telefon Numarası: +90 (232) 472 10 50
Çimentaş E-Posta Adresi: info@cimentas.com
Çimentaş Web Sitesi: https://www.cimentas.com.tr
Çimentaş Linkedin: https://www.linkedin.com/company/cimentas/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu