Fabrika İş İlanları

Çimko Çimento İş Başvurusu

Çimko Çimento iş başvurusu ve kariyer olanakları hakkında bilgiler. Çimko Çimento iş ilanları içerisinden kendinize uygun bir alan bularak online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çimko Çimento Hakkında Bilgi

Çimko Çimento bir Sanko Holding kuruluşudur. İlk olarak Adıyaman Çimento Fabrikası 1995 senesinde özelleştirilmiştir. Bu sayede Sanko çimento sektöründeki ilk girişimini yapmış ve 2007 senesinde Narlı Fabrikasını da bünyesine katmıştır. Bu sayede çimento alanında daha da büyüme yakalanmıştır. Adıyaman, Narlı çimento fabrikaları, Gaziantep paketleme tesisi, Kilis paketleme tesisi, Gaziantep, Kilis, Adana, Hatay, Osmaniye ve Mersin’de bulunan beton santrallerini de bünyesine katmış olan Çimko bu sayede sektörün önde gelenleri arasında yer almayı başarmıştır.

Çimko müşterilerine vermiş olduğu hizmeti en üst noktada tutmaya büyük önem vermektedir. Kaliteli üretim ve hizmet ağı ile birlikte başarılı bir süreç gerçekleştirilmektedir. Sadece müşterilerine değil kendi bünyesinde çalışanlara da büyük önem veren Çimko çalışanlarının ideal şartlarda çalışması için tüm gereksinimleri yerine getirmektedir. Çevreye ve topluma karşı ise büyük bir sorumluluk bilincine sahiptir. Tüm bunların memnuniyetine önem verilmektedir.

Çimko gerçekleştirmekte olduğu üretimi daha da büyütmeyi hedeflemektedir. Yaptığı iç ve dış piyasadaki satışlar, ihracat oranı ile birlikte ülke ekonomisine de fayda sağlamaktadır. Bunun yanında sağladığı istihdam ile de bir fırsat olmaktadır. Ülkenin birçok yerinde bulunan çeşitli fabrika ve tesislerde çok sayıda kişi çalışmaktadır. Bazı bölgelerdeki istihdam sorununa da ciddi bir kolaylık sağlamaktadır. Çimento ihtiyacı karşılama açısından da tüm kapasitesini maksimum seviyede kullanmak ve mevcut kapasiteyi daha da büyütmeyi hedeflemektedir.

Kendi değerlerine de önem veren Çimko müşteri memnuniyetine son derece hassasiyet gösterir. Nitelikli ve hızlı üretim yapmak adına bu alandaki en yüksek teknoloji ürünleri kullanmaktadır. Üretim yaparken bunun çevre dostu olmasına da önem verir. Çevreyi korumak esas amaçlar arasında yer almaktadır. Tüm bunları yaparken tüm personel ve yönetim dahil olmak üzere büyük bir takım çalışması gerçekleştirmektedir. Çimko Çimento atıkların geri kazanımı için de belirli esaslara dayanmakta ve buna göre hareket etmektedir. Bu bağlamda gerekli olan Çevre Yönetim Sistemi belgesine de sahiptir.

Çimko Çimento İş Başvurusu

Çimko Çimento iş başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada Çimko Çimento’da kariyer, insan kaynakları politikası gibi bilgiler yer almaktadır. Bu sayfa üzerinden online olarak iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çimko Çimento İş İlanları

Çimko Çimento iş ilanları için buraya tıklayınız. Güncel iş ilanlarını listeleyebilirsiniz. Açılan sayfada personel alımı ilanları detaylı olarak verilmektedir. Kariyer.net üyeliğinizle de cv bilgilerinizi Çimko Çimento insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz.

Çimko Çimento İletişim Bilgileri

Çimko Çimento Adres Bilgileri: Siteler, Gölbaşı Kara Yolu 22. Km., 02200 Adıyaman
Çimko Çimento Telefon Numarası: +90 (344) 228 77 00
Çimko Çimento Web Sitesi: https://www.cimko.com.tr

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu