Fabrika İş İlanları

Çimtaş İş İlanları ve Kariyer Olanakları

Çimtaş iş ilanlarını insan kaynakları sayfasında görebilir ve açık iş pozisyonlarına online iş başvurusu yapabilirsiniz. Çimtaş iş ilanları ve kariyer olanakları için Çimtaş insan kaynakları sayfasında yer alan işe alım menüsü kullanılmaktadır. Konu hakkında daha detaylı bilgiler için alt kısmı inceleyebilirsiniz.

Çimtaş Hakkında Bilgi

Çimtaş bundan tam 47 yıl önce kurulmuş olan, enerji, petrol, petrokimya, gaz ve inşaat sektörlerinde faaliyet göstermekte olan bir kuruluştur. Faaliyet göstermekte olduğu alanlarda çalışmalar yapan toplamda 7 adet tesisi bulunmaktadır. İlgili alanda faaliyet gösteren sektörün devleri ile çalışan Çimtaş yıllık olarak 320 bin tonluk üretim kapasitesine sahiptir. Sahip olduğu müşterilerine mühendislik faaliyetlerinde, satın alma faaliyetlerinde, robotlu ya da otomatik imalat konusunda, modülarizasyon, hassas işleme ve montaj hizmetlerinde birbirinden ayrılmayacak şekilde bütünleşik bir hizmet vermeye devam etmektedir.

Çimtaş üretim alanları arasında çelik köprüler, basınçlı kalıplar, çelik rüzgar kuleleri, türbinlerin rotor ve statorları, açık deniz yapıları ve proses ekipmanları yer almaktadır. Bunlarla ilgili olarak tüm mühendislik ve tasarım hizmetleri de verilmektedir. Müşterilere her türlü soruna ve duruma karşı çözüm odaklı bir yaklaşım sağlanmaktadır. Bu sayede ülkemizde bir numara olmakta ve dünyada birçok ülkeye yaptığı ihracat ile büyük bir konuma sahip olmaktadır. Dünya çapında geçerli kalite sertifikalarına da sahip olan Çimtaş güvenlik ve kaliteyi, nitelikli üretimi her zaman için çalışma prensiplerinde ilk sıraya koymaktadır.

Çimtaş ENKA’ya bağlı olarak kurulmuş bir yapıdır. Faaliyetleri sadece ülkemiz sınırları ile sınırlı değildir. Türkiye’de 6 adet tesisi bulunan Çimtaş Çin’de de bir adet tesise sahiptir. Toplamda bu 7 adet tesis ile çalışmalarını sürdürmektedir. Çimtaş sahip olduğu bu dev tesislerde 3500 kişilik bir istihdam alanı sağlamaktadır. 3500 toplam çalışanın 300 tanesi mühendistir. Büyük bir istihdamı da sağlayan Çimtaş şirketleri faaliyet göstermekte olduğu tüm sahalarda öncelikle çalışanların güvenliğini ve insanların güvenliğini ön planda tutmaktadır. Hedefi her zaman için Sıfır Kaza olan Çimtaş bu felsefeyi benimseyerek yoluna güven içinde devam etmektedir.

Çimtaş üretimde en son teknolojiyi kullanmaktadır. Dünya standartlarında olan ekipmanları ile birlikte nitelikli insan gücü bir araya gelerek verimli ve nitelikli bir üretim yapılmaktadır. Tesislerinde ileri düzeyde CNC kesme, delme, bükme ve işleme işlemleri gerçekleştirilmektedir. Mekanik Test Laboratuvarı ve Kaynakçı Eğitim Merkezi sertifikalı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Çimtaş İş Başvurusu

Çimtaş iş başvurusu için buraya tıklayınız. Bu sayfada açık iş pozisyonları listelenmektedir. Kocaeli ya da Bursa’da yer alan iş ilanlarından birine online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çimtaş İş İlanları

Çimtaş iş ilanları için buraya tıklayınız. Açılan sayfada yer alan iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

Çimtaş İletişim Bilgileri

Çimtaş Adres Bilgisi: Ata Mah. Sanayi Cad. No: 52 – 16600 Gemlik – Bursa
Çimtaş Telefon Numarası: +90 224 519 02 50
Çimtaş E-posta Adresi: cimtas_gemlik@cimtas.com
Çimtaş Web Sitesi: https://www.cimtas.com/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu