Çınar Koleji İş Başvurusu Öğretmen Alımı

Çınar Koleji iş başvurusu yaparak Çınar Eğitim Kurumlarında çalışabilirsiniz. Çınar Koleji bünyesine öğretmen alımı ve çeşitli branşlarda personel alımı yapmakta olan bir kurumdur.

Çınar Koleji İş Başvurusu Öğretmen Alımı

Çınar Koleji iş başvurusu ve güncel iş ilanları. Çınar Kolejinde kariyer yapmak istiyorsanız alt kısımda verdiğimiz iş başvuru formunu doldurabilir ve cv bilgilerinizi Çınar Koleji insan kaynakları departmanına gönderebilirsiniz. Çınar Koleji bünyesine öğretmen alımı ve personel alımı yapmakta olan bir özel eğitim kurumudur.

Çınar Koleji Hakkında Bilgi
1995 senesinde İstanbul Bağcılar'da eğitim hizmeti sunmaya başlayan Çınar Koleji, kendine özgü projeleri, Türkiye çapındaki başarıları ve özel eğitim alanına getirmiş olduğu yeniliklerle isminden söz ettirmiş kaliteli bir eğitim kurumudur. Çınar Koleji'nin sloganı ise "Eğitim Sevgi ile Başlar" şeklinde olmuştur.

Daha kaliteli bir hizmet ve daha fazla öğrenciyi yetiştirmek için 2001 senesinde Başakşehir'de modern bir kampüs inşa etmiştir. Bunun akabinde hızlı bir şekilde büyüyerek daha fazla yerde eğitim hizmeti sunmak isteyen Çınar Koleji, 2010 senesinde Büyükçekmece, 2011 senesinde Çekmeköy ve Malatya ve 2014 senesinde Esenyurt kampüslerini devreye sokmuştur.  Ayrıca 2011 senesinde Çekmeköy Lise Kampüsü açılmıştır. 

Çınar Kolejinden mezun olan öğrenciler ülkemizin en seçkin üniversitelerine giriş yapmaktadırlar. Kişisel başarıdan daha çok toplu başarıyı örnek alan kurumumuzdan yüzlerce başarılı öğrenci en iyi üniversitelerde eğitim hayatlarına devam etmektedirler. 

Çınar Kolejinde 4 büyük kampüs, 18 atölyeden meydana gelen 3 yaşam becerileri merkezi, 1500 kişi kapasiteli Çınar Kongre Merkezi, Modern Uzay Gözlem Evi ve Mobil Planetaryum aracılığıyla eğitim çalışmaları son hızıyla devam etmektedir. 

Çınar Koleji İş Başvurusu
Çınar Koleji iş başvurusu için buraya tıklayabilir ve insan kaynakları sayfası üzerinden genel iş başvurusu yapabilirsiniz. Açılan sayfada Çınar Koleji iş başvuru formu bulunmaktadır. Bu iş başvuru formuna cv, özgeçmiş bilgilerinizi yazarak iş başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Çınar Koleji İş İlanları
Çınar Koleji iş ilanları için buraya tıklayabilir ve Linkedin üzerinden güncel iş ilanlarını takip edebilir ve Çınar Koleji çalışanlarını da bu site üzerinden görebilirsiniz.

Çınar Koleji İletişim
Adres: Başak Mah. Kitabe Sok. No:7 Başakşehir / İstanbul
Tel: 0212 487 25 25
Fax: 0212 487 25 39
Web Sitesi: https://www.cinarkoleji.com.tr/