Fabrika İş İlanları

Çinkom İş İlanları

Çinkom iş başvurusu nasıl yapılır? Çinkom iş ilanları ve açık iş pozisyonları için firmanın insan kaynakları departmanı ile görüşebilir ve başvurularınızı direk olarak da yapabilirsiniz.

Alt Başlıklar

Çinkom Hakkında Bilgi

Çinkom Zamantı bölgesinde yer almakta olan oksitli çinko kurşun cevherlerini değerlendirme alanında faaliyet göstermektedir. Bu sayede ülkemizin çinko ve kurşun alanında sahip olduğu ihtiyaçlarının karşılanmasında katkı sağlamaktadır. Ülke ekonomisini ayaklandırmak amacı ile 1968 senesinde Çİnkur ismi ile kurulmuş ve 1976 senesi itibari ile de üretimlerine başlamıştır.

Çinkom tamamen halka açık bir anonim şirket olarak kurulmuştur. Yıllar içerisinde çeşitli şekillerde el değiştirmiş ve son olarak 2015 senesi sonunda İPEK MOBİLYA A.Ş. adı altında Çinkom Şubesi olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Çinkom Şubesi 2005 senesinden bu yana özellikle Ark Ocakları ile ilgili derin bir çalışma sürdürmektedir. Türkiye’de İstanbul Gebze, Aliağa, Osmaniye, Hatay, İskenderun, Tekirdağ, Bursa ve Çanakkale de dahil olmak üzere birçok ilde faaliyet göstermekte olan demir ve çelik fabrikaları ile birlikte çalışmıştır. Bu demir çelik fabrikalarından çıkan ark ocakları baca tozunu işlemiş ve zenginleştirilmiş olan çinko konsantresi üretmiştir.

Bu şekilde işlediği çinko konsantresini birçok farklı ülkeye ihraç ederek büyük bir geri kazanım sağlamıştır. Çinkom şubesinin hala işlemekte olduğu zengin çinko klinkeri denen madde önemli bir ihracat ürünüdür. Bu sayede ülkemize ciddi manada bir döviz getirisi sağlanmaktadır.

İşlenmekte olan Çinko Oksit yani diğer bir adı ile Çinko Klinkeri bir esas ürün değildir. Aslında bir ara üründür ve daha da işlendikten sonra bir metal olarak kullanılabilmektedir. Çinkom Şubesi aktif olarak Kayseri Adana arasındaki tesislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Aktif olarak faaliyet göstermekte olduğu alanda Türkiye’de yer alan kapasite olarak en yüksek ve en modern tesisi kurma vizyonuna sahiptir.

Sadece ülke içerisinde değil ihracat yaptığı ülkelerde de gerek çevreye duyarlı oluşu, gerek nitelikli ve kaliteli ürünleri ile tercih edilebilir bir pozisyona yükselmiştir. Yerli bir firma olan Çinkom yerli ya da yabancı müşteri memnuniyetini ön planda tutan, bu alanda faaliyet gösteren lider bir firma halini almıştır. Uzman personelleri ile birlikte her geçen gün daha iyisini ve daha fazlasını yapmayı hedefleyen Çinkom uluslararası alanda daha iyisini hedeflemektedir.

Çinkom İş İlanları

Çinkom iş ilanları için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada nasıl iş başvurusu yapabileceğiniz hakkında bilgiler alabilirsiniz. Başvurular genellikle bizzat iş yerine giderek yapılmaktadır.

Çinkom İletişim Bilgileri

Çinkom Adres: Örenşehir Kümeevler Mah. No:1 Adana Devlet Karayolu 20. Km. İncesu / KAYSERİ
Çinkom E-posta Adresi: bilgi@cinkom.com.tr
Çinkom Telefon Numarası: +90 352 696 73 52
Çinkom Web Sitesi: https://www.cinkom.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu