Çırağan Sarayı İş Başvurusu

Çırağan Sarayı iş başvurusu ve güncel iş ilanları. Çırağan Sarayı iş başvuru formu için sizlere verdiğimiz linkleri kullanabilir ve özgeçmiş bilgilerinizi gönderebilirsiniz.


Çırağan Sarayı Hakkında Bilgi

17. yüzyılda III. Ahmet tarafınca zamanın Vezir-i azamı olan İbrahim Paşa’ya armağan edilen Çırağan Sarayı, o zamani ismiyle Kazancıoğlu Bahçeleri olarak bilinmekteydi. İstanbulda bulunan Çırağan Sarayı, Beşiktaşla Ortaköy arasındadır. Sarayın mimarisi Batı dünyasından ilham alınarak yapılmıştır. Çırağan Sarayının iç süslemeleri göze hitap eder ve çok dikkat çekici bir tasarıma sahiptir.

Çırağan Sarayı, İstanbulun en değerli yapıları arasında bulunmaktadır. 1871 senesinde tamamlanan Çırağan Sarayına toplamda 4 milyon altın harcanmıştır. Çırağan Sarayı yapılırken yabancı devletlerden bile altın alınmış ve borç yapılmıştır.

Günümüzde Çırağan Sarayı
Günümüzde Çırağan Sarayı’nda düğünler ve çeşitli organizasyonlar yapılmaktadır. Oldukça gösterişli bir mimariye sahip olan Çırağan Sarayı, konumu sebebiyle de çok fazla rağbet görmektedir. Çırağan Palace Kempinski Oteli olarak Türk halkına ve Turistlere hizmet sunmaktadır. 1987 senesinde Türk Yüksel İnşaat ve Japon Kumagai Gumi ortaklığı ile restorasyona başlanan Çırağan Sarayı, 1990 senesinde “Çırağan Sarayı Oteli” olarak halka açıldı.

Çırağan Sarayı İş Başvurusu

Çırağan Sarayı iş başvurusu için buraya tıklayınız. Kempinski insan kaynakları üzerinden online iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çırağan Sarayı İş İlanları

Çırağan Sarayı iş ilanları için buraya tıklayınız. Çırağan Sarayı Linkedin sayfası üzerinden iş ilanlarını görebilir ve özgeçmiş bilgilerinizle başvurunuzu yapabilirsiniz.

Çırağan Sarayı İletişim

Adres: Çırağan Palace Kempinski Istanbul, Ciragan Caddesi 32 34349 Beşiktaş İstanbul
Telefon: +90 212 326 4646
Faks: +90 212 259 6687
E-posta: reservationoffice.ciraganpalace@kempinski.com
Web Sayfası: https://www.kempinski.com/tr/istanbul/ciragan-palace/

Yorum yapın