Hastane İş İlanları

Çivril Devlet Hastanesi İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Çivril Devlet Hastanesi iş başvurusu için İşkur üzerinde yer alan iş ilanlarını inceleyebilir ve başvuru detaylarını inceleyebilirsiniz.

Çivril Devlet Hastanesi Hakkında Bilgi

Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesi ilk olarak bir sağlık merkezi olarak faaliyet göstermeye başlamıştı. 1965 – 1966 senelerinde Denizli İlinde İlçe Halk Eğitime bağlı olarak kurulmuş olan kuruluş Çivril halkı ve sağlık merkezinin doktorları tarafından büyük bir emek verilerek hastane olma sürecine girmiştir.

Uzun ve zorlu bir süreçten sonra 1981 yılında Çivril Devlet Hastanesi resmi olarak hizmete açıldı. 50 yatak kapasitesi ile sağlık alanında faaliyet göstermeye başlayan Çivril Devlet Hastanesi ihtiyaç duyulması ile 2000 senesinde ek personel ile birlikte ek hizmet binasını da bünyesine katmış ve Hemodiyaliz bölümünü de burada aktif olarak hayata geçirmiştir.

Çivril Devlet Hastanesi bir bölge hastanesi olması hasebi ile sadece Denizli halkına değil bölgeden birçok il ve ilçeden gelen bölge halkına da hitap etmektedir. Geniş imkanları, teknik ekipmanları, uzman ekibi ve personeli ile birlikte birçok kişi için tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktadır. Güvenli, nitelikli ve yenilikçi bir sağlık hizmeti vererek en iyi bölge hastanesi olma hedefinde ilerlemeye devam etmektedir.

Çivril Devlet Hastanesi hasta odaklı bir çalışma sergilemektedir. İmkanları ne olursa olsun hastalara en üst düzeyde, eksiksiz bir sağlık hizmeti vermeye çalışır. Elbette çalışanların memnuniyeti de son derece önemlidir. Birçok hekim ve sağlık personeline istihdam sağlayan Çivril Devlet Hastanesi çalışma olanaklarını da ekipleri için ideal düzeyde tutmaya çalışmaktadır. Böylece verilecek olan sağlık hizmeti de daha da nitelikli olabilmektedir.

Çivril Devlet Hastanesi birçok alanda farklı bölümler ile halka hizmet vermeye devam etmektedir. Temel bölümlerin polikliniklerinde ve servislerinde tedaviler devam etmekte olduğu gibi sigarayı bırakma polikliniği, gebe okulu gibi farklı alanlarda da talepleri karşılamaktadır.

Evde bakım hizmetleri de hastane hizmetleri arasında yer almaktadır. Evde bakım hizmetleri sadece Denizli değil bölgede birçok kişiyi kapsayan nitelikli bir hizmet olmaktadır. Sadece poliklinikler için değil serviste de geniş yatak kapasitesi ile bölge halkına yatarak tedavi hizmeti verilmektedir. Bu özellikleri ile Çivril Devlet Hastanesi Denizli ve çevre illerin sağlık alanındaki ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Çivril Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Çivril Devlet Hastanesi iş başvurusu için buraya tıklayınız. Açılan İşkur sayfasındaki arama kısmına Çivril Devlet Hastanesi yazabilirsiniz. Güncel iş ilanı varsa arama sonucunda çıkacaktır. Güncel ilan yoksa ara ara girerek arama yapmanız gerekmektedir.

Alt kısımda yer alan Twitter ve Facebook sayfalarımızı takip ederek Çivril Devlet Hastanesi personel alımı ve güncel iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Taşeron İş İlanları

Devlet hastaneleri çeşitli taşeron firmalarla da anlaşmalı olarak çalışabilmektedirler. Çivril Devlet Hastanesi ile iletişime geçerek bu firmaların bilgilerini alabilir ve hastanede taşeron firma aracılığıyla çalışabilirsiniz.

Çivril Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Çivril Devlet Hastanesi Adres Bilgisi: Yukarı Mah. Uşak Cad. No:127 Çivril / DENİZLİ
Çivril Devlet Hastanesi Telefon Numarası: +90 (258) 7131022
Çivril Devlet Hastanesi E-posta Adresi: civrildh@saglik.gov.tr
Çivril Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://civrildh.saglik.gov.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu