Fabrika İş İlanları

Çolakoğlu Metalurji İş Başvurusu

Çolakoğlu Metalurji iş başvurusu ve kariyer olanakları. Şirket iş ilanlarını listeleyerek cv bilgilerinizi firma insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Çolakoğlu Metalurji Hakkında Bilgi

1945 yılında Karaköy’de çelik ticarethanesi olarak kurulan Çolakoğlu Metalurji günümüzde dev bir firma haline gelmiştir. Demir çelik ticaretinin temellerini o yıllarda ilk atanlardan birisi olan Çolakoğlu Metalurji kurucusu Mehmet Rüştü Çolakoğlu’dur.  Bununla birlikte ilk haddehane 1950 senesinde Sütlüce’de kuruldu ve üretim yapmaya başladı. O yıllarda çelik kütük ihtiyacı çok fazla oluyordu ve 1969 senesinde Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde çelikhane kurularak üretime geçti. Aynı zamanda 1985 senesinde özel sektörde ilk kez filmaşin üreten firma olan Çolakoğlu Metalurji, 1990 senesi itibariyle de ürün yelpazesine nervürlü inşaat demirini eklemiştir.

Çolakoğlu Metalurji her zaman teknolojiyi takip eden bir firma olmuş ve en yeni, en son tekbolojik araç gereçleri kullanarak üretimlerini gerçekleştirmiştir. Ayrıca kullanmış olduğu tüm sistemlerde çevre dostu olmayı bir ilke olarak benimsemiştir. 2007 senesinde çelikhanelerini yenileyen Çolakoğlu Metalurji, 2010 yılında da yassı çelik üretimine başlamıştır. Ülkemizde özel sektörde ilk sıcak sac haddehanesini de Çolakoğlu Metalurji kurmuştur. Çelik konusunda birçok alanda öncü bir firma olmayı başaran firma her geçen yıl daha gelişerek büyümektedir.

Çolakoğlu Metalurji İnsan Kaynakları
Çelikten bir aileyiz sloganıyla yola çıkan Çolakoğlu Metalurji, yaptığı işe büyük bir sevgiyle bağlı olan bir firma. En iyiyi başarmak adına en iyilerle çalışmayı ilke edinmiştir. Çolakoğlu Metalurji çalışanları görevlerini her zaman en iyi şekilde ve üstün şekilde yapmaktadır. Kendilerini sürekli olarak geliştirerek, yapmış oldukları işte en iyi olmayı başarmışlardır. Çalışanların mutluluğu ve huzuru Çolakoğlu Metalurji için her şeyden önemlidir. Çolakoğlu Metalurji, sahip olduğu en değerli şeyi çalışanları olarak görmekte olan bir firmadır. O yüzden bu firmada çalışmak ve kariyerinizi devam ettirmek sizin de geleceğe umutla sarılmanıza ve güzel bir kariyer hayatınız olmasına yol açacaktır.

Metalurji Fabrikasında Çalışmak

Metalurji fabrikaları, çeşitli metallerin ve alaşımların üretimini gerçekleştiren endüstriyel tesislerdir. Bu tesislerde çalışmak, işin doğası gereği zorlu koşullar içerir. Ancak, metalurji fabrikalarında çalışmak, sağladığı avantajlar ve kariyer fırsatları açısından birçok kişi için ilgi çekici bir seçenek olur.

Bir metalurji fabrikasında çalışmak, teknik bilgi ve becerilerinizi kullanabileceğiniz bir iş olur. Aynı zamanda metalürjik işlemlerin anlaşılması, metal ve alaşım üretimi sürecinde kullanılan makine ve ekipmanların çalışma prensiplerinin anlaşılması gerektiğinden, bu tür bir işte çalışanlar genellikle bu konularda bilgili olurlar.  Metalürjik proseslerin optimizasyonu, kalite kontrolü ve iş sağlığı ve güvenliği yönetimi gibi alanlarda uzmanlaşırlar. Bir metalurji fabrikasında çalışmak, teknik açıdan zorlu koşulları da içerir. Yüksek sıcaklıklar, tozlu veya kimyasal ortamlar ve gürültü seviyeleri gibi etkenler çalışanların işlerini yaparken özel ekipmanlar ve güvenlik prosedürleri takip etmelerini gerekir. Ancak, metalurji fabrikalarında çalışanların sağlıkları ve güvenlikleri için çeşitli önlemler alınır.

Bir metalurji fabrikasında çalışmak, farklı kariyer fırsatları sunabilir. Aynı zamanda fabrikalarda çalışanlar, operasyon, teknik ve yönetim pozisyonlarında kariyer yaparlar. Üretim yönetimi, ürün geliştirme, iş sağlığı ve güvenliği yönetimi gibi alanlarda uzmanlaşırlar.

Bir metalurji fabrikasında çalışmak, zorlu koşulları olsa da teknik bilgi ve becerilerinizi kullanabileceğiniz iş olur. Bununla birlikte çalışma koşullarının zorluğu, çalışanların işlerini yaparken özel ekipmanlar ve güvenlik prosedürleri takip etmelerini gerektirmektedir. Aynı zamanda bu tesislerde çalışmanın farklı kariyer fırsatları sunması da ilgi çekici bir seçenek olur.

Çolakoğlu Metalurji İş Başvurusu

Çolakoğlu Metalurji iş başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz. Açılacak olan sayfada gençler için ve profesyoneller için iki farklı iş başvuru formu çıkacak. Buradan kendinize uygun bir alan seçerek özgeçmiş bilgilerinizi Çolakoğlu Metalurji insan kaynaklarına gönderebilirsiniz.

Çolakoğlu Metalurji İş İlanları

İş ilanları için buraya tıklayabilir ve Linkedin üzerinden güncel iş ilanlarını listeleyerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Çolakoğlu Metalurji Staj Başvurusu
Staj başvurusu için buraya tıklayınız. Çolakoğlu belli tarihlerde staj başvurusu yapabilirsiniz. Verdiğimiz linke tıkladığınızda hangi tarihler arasında staj yapmanız gerektiğini görebilirsiniz

Çolakoğlu Metalurji İletişim Bilgileri

Adres: Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Kavak Sokak, No:16 Kat:5, 34805 Kavacık, Beykoz, İstanbul
Üretim Tesisi: Dilovası Organize Sanayi Bölgesi, 1. Kısım Mahallesi Göksu Caddesi No: 16 41455 Dilovası, Kocaeli
Telefon: 444 26 27 (444 CMAS)
Faks: +90 (216) 537 14 01
Web Site: https://www.colakoglu.com.tr/

Diğer güncel iş ilanları için buraya tıklayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu