Çorumgaz İş Başvurusu

Çorumgaz iş başvurusu ve kariyer olanakları. Çorumgaz iş başvuru formuna özgeçmiş bilgilerinizi girerek online iş başvurusu yapabilirsiniz. İnsan kaynakları tarafından incelenen cv bilgileriniz uygun bulunursa mülakat için çağrılacaksınız.

Çorumgaz İş Başvurusu

Çorumgaz iş başvurusu nasıl yapılır? Çorumgaz iş ilanları ve işe alım süreci hakkında bilgiler verilmektedir. Aynı zamanda Çorumgaz insan kaynakları politikası ve firma hakkında bilgilerde verilmektedir.

Çorumgaz Hakkında Bilgi
Çorumgaz 2004 senesinde kurulmuş olup, Çorum’da doğal gaz dağıtımını üstlenmiş olan şirkettir. 1993 senesinde Çorum’da bulunan 150 müteşebbisin ortaklık kurması ile Çorum Elektrik ve Doğal Gaz Ticaret A.Ş.’ye bağlı olarak kurulup, EPDK tarafından dağıtım lisansı alarak doğalgaz dağıtım faaliyetlerini yapmakta olan bir şirket Çorumgaz.

Çorumgaz’ı kuran ortaklar, zamanında Rusya ile yapılmış olan Mavi Akım Projesi’nin Çorum’dan geçmesi sebebiyle hareket geçmiş ve doğal gaz sektöründe büyük işler başarmışlardır. Şirkette çalışan teknik ekip İGDAŞ’dan transfer edilirek Çorumgaz’da kadrolaşmıştır. Şirket katılmış olduğu ihalelerden başarıyla ayrılmış ve Çorum dışında birçok il ve ilçede de doğalgaz dağıtım faaliyetlerini üstlenmiştir. Bu il ve ilçelere örnek vermek gerekirse; Nevşehir, Niğde, Kastamonu, Çankırı, Yozgat, Karabük, Denizli, Gerede, Safranbolu, Sorgun, Tosya, Saray gibi daha birçok ilçede doğalgaz dağıtım hizmetlerini üstlenmiştir. 

Çorumgaz, ülkemizde doğal gaz arzı için yapılan altyapı çalışmalarında da çok başarılı olmuş bir şirkettir. Çorum’da 139 günde gerçekleştirmiş olduğu altyapı ve dağıtım sistemiyle rekor kırmıştır. Bu kadar kısa sürede altyapıyı hazırlayabilen bir başka şirket bulunmamaktadır. Çorumgaz’ın bağlı olduğu Çedaş grubu, ülkemizde 5 farklı il ve 29 ilçe de toplam 400 personeliyle hizmet vermektedir. 1 milyon 250 bin aboneye doğalgaz hizmeti sunan firma Türkiye genelindeki pazar payı %6,4’tür.

Çorumgaz İş Başvurusu
Çorumgaz iş başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan iş başvuru formuna özgeçmiş bilgilerinizi girerek online iş başvurusu yapabilirsiniz. Resimli bir şekilde iş başvurusu yapmanızı öneririz.

Çorumgaz İşe Alım Süreci
Çorumgaz iş başvuru formunu doldurduktan sonra insan kaynakları departmanı sizinle iletişim kuracak. Sizle yazılı ve sözlü mülakat yapan Çorumgaz, uygun görülen adayları 1 aylık oryantasyon süreci sonrasında işe almaktadır ve gerekli olan eğitimleri vermektedir.

Çorumgaz İletişim Bilgileri
Adres: Yeniyol Mah. Gazi 12. Sok No: 8 Çorum
Tel: 444 0 187
Fax: +90 364 224 66 77
E-posta: bilgi@corumgaz.com.tr
Web Sitesi: https://www.corumgaz.com.tr/