Eğitim Kurumları İş İlanları

Çözüm Koleji İş Başvurusu

Çözüm Koleji iş başvurusu için insan kaynakları sayfasında bulunan iş başvuru formunu doldurabilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz. Çözüm Koleji bünyesine öğretmen alımı, hizmetli alımı ve çeşitli pozisyonlarda personel alımları yapmaktadır.

Çözüm Koleji Hakkında Bilgi

Çözüm Koleji Ankara merkezinde Türkiye’nin farklı yerlerinde eğitim faaliyetleri sürdürmekte olan Çözüm Kolejlerine ve akademik okullara içerik sağlayıcılığı yapmaktadır. Geçmişi 26 yıla dayanan Çözüm Koleji eğitim alanında farklı ve önce olmayı başarmış, ilerleyen zamanlar için de daha yenilikçi hedefleri olan köklü ve oldukça başarılı bir kurumdur.

Ulusal eğitim sistemi pek çok konuda Çözüm Kolejinden ilham almaktadır. Çözüm Koleji içerisinde geliştirilmiş olan modeller arasında yer alan özellikle ASIM, AYSER ve STEAM MAKER gibi eğitim modelleri ile Türkiye’nin eğitim alanında sürdürülen politikalarda örnek alınmakta ve ciddi manada yön verici olmaktadır.

Çözüm Koleji fiziksel ve teorik olarak çok donanımlı olanaklara sahiptir. Özellikle bir proje ve aynı zamanda da müfredat laboratuvar okulu olarak tasarlanmıştır. Bu da Çözüm Koleji öğrencileri için büyük ayrıcalıkları beraberinde getiriyor.

Çözüm Koleji öğrencileri eğitim alanındaki en yenilikçi içerikler ile ve yenilikçi modeller ile eğitim görmektedir. Bu da diğer klasik eğitim anlayışına sahip olan eğitim kurumlarında okuyan öğrencilerin yanında Çözüm Koleji öğrencilerinin ayrıcalıklı konuma gelmelerini sağlamaktadır.

Çözüm Koleji ilk olarak Ankara olmak üzere yurdun pek çok yerinde kampüslere sahiptir. Balıkesir’in Bandırma ve Gönen ilçelerinde olmak üzere iki adet Çözüm Koleji bulunmaktadır. Bunların dışında Bursa, Denizli, Gebze, Mardin – Kızıltepe, Muğla – Ortaca, Rize – Hamidiye ve Muradiye, Samsun – Bafra, Van, Yozgat, İstanbul- Kağıthane ilçelerinde de Çözüm Koleji hizmet vermektedir. Tasarlanan yenilikçi ve modern eğitim modelleri tüm Çözüm Koleji kampüslerinde uzman kadrolar ile birlikte uygulanmaktadır.

Çözüm Koleji öğrencilerine sadece dersleri değil hayatı da öğretmeyi amaçlamaktadır. Okuma, kavrama ve yorumlama kabiliyetlerini edinmiş bireyler yetiştirmeyi hedefler. Birden fazla dil öğrenmiş olmaları ise bir diğer önem verilen nokta olmaktadır.

Sanatsal ve sportif alanlarda kendine hitap edebilecek olanı bulmuş, kendine has olan becerilerini keşfetmiş ve bu yönde destek almış bireyler yetiştirilir. Tüm bunların yanında insan olmanın en temel değerlerinden olan tevazu, hoşgörü, adalet, yardımlaşma gibi duygular da Çözüm Koleji öğrencilerine aşılanır.

Çözüm Koleji İş Başvurusu

Çözüm Koleji iş başvurusu yapmak için buraya tıklayınız. Açılan sayfada yer alan iş başvuru formuna özgeçmiş bilgilerinizi yazarak iş başvurusunu tamamlayınız. Çözüm Koleji insan kaynakları departmanı tarafından uygun görüldüğü takdirde iş görüşmesi için mülakata davet edileceksiniz.

Çözüm Koleji İş İlanları

Çözüm Koleji iş ilanları için buraya tıklayabilirsiniz. Üst kısımda verdiğimiz linkten iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bu link üzerinden de Çözüm Koleji Linkedin profilini ziyaret edebilir ve iş ilanlarını görebilirsiniz.

Çözüm Koleji İletişim Bilgileri

Çözüm Koleji Adres Bilgisi: Karşıyaka Mah. Gümüşdere Cad. (Kurşunlu Cad.) 403 Sokak No:10 Keçiören / ANKARA
Çözüm Koleji Telefon Numarası: 0850 280 30 10
Çözüm Koleji E-posta Adresi: genelmerkez@cozumkoleji.com.tr
Çözüm Koleji Web Sitesi: https://www.cozumkoleji.com.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu