Hastane İş İlanları

Diyarbakır Özel Universal Hastanesi İş Başvurusu

 Diyarbakır Özel Universal Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Diyarbakır Özel Universal Hastanesi iş ilanları ve personel alımı. Hastane hakkında genel bilgiler ve nasıl iş başvurusu yapılacağı hakkında bilgiler.

Diyarbakır Özel Universal Hastanesi Hakkında Bilgi

Universal Diyarbakır Hastanesi, tam teşekküllü ve modern cihazlarıyla Diyarbakır ve çevre bölgelere sağlık hizmetleri sunan kaliteli bir hastanedir.

Universal Diyarbakır Hastanesi toplamda 17.000 metrekare kapalı alana kurulmuştur. Toplamda 159 yatağa sahip olan sağlık kurumu, süit odaları ve hastaların rahat edebilmesi için en konforlu şekilde tasarlanmıştır.

Universal Diyarbakır Hastanesinde toplam 5 ameliyathane bulunmaktadır. 12 Yenidoğan ve 3 KVC bulunmaktadır. 9 koroner ve 9 cerrahi başta olmak üzere toplamda 33 yataklı yoğun bakım ünitesinde hastalara en iyi şekilde tedavi imkanı sunulmaktadır. Universal Diyarbakır Hastanesinde yer alan görüntüleme ve laboratuvar bölümlerinde bir çok tanı ve tetkik yöntemleri kullanılmaktadır.

Diyarbakır’ın merkezi konumunda yer alan Universal Diyarbakır Hastanesine ulaşmak oldukça kolay. Toplu taşıma araçlarıyla kısa sürede gidilebilir.

Diyarbakır Özel Universal Hastanesi İş Başvurusu

Diyarbakır Universal Hastanesi iş başvurusu yapmak için alt kısımda verdiğimiz iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. İş başvurularınızı hastane insan kaynakları departmanına giderek yapabilirsiniz. Hastanenin şu an için web sitesi olmadığından online iş başvurusu yapılamamaktadır.

Diyarbakır Özel Universal Hastanesi İletişim

Diyarbakır Universal Hastanesi Adres Bilgisi: Elazığ Cad. Dış Kapı Meydanı No:1 Yenişehir DİYARBAKIR
Diyarbakır Universal Hastanesi Telefon: 0 (412) 223-2400Universal Diyarbakır Hastanesi, tam teşekküllü ve modern cihazlarıyla Diyarbakır ve çevre bölgelere sağlık hizmetleri sunan kaliteli bir hastanedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu