Hastane İş İlanları

Edirne Özel Ekol Hastanesi İş Başvurusu

Edirne Özel Ekol Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Edirne  Ekol Hastanesi hakkında bilgiler ve iş olanaklarından bahsedilmektedir.

 Özel Ekol Hastanesi Hakkında Bilgi

Özel Ekol Hastanesi 2007 yılında Edirne’de sağlık hizmeti sunmaya başlamıştır. Edirne merkezde bulunan Ekol Hastanesi, en gelişmiş teknolojik cihazlarla ve güleryüzlü uzman doktor, hemşire, sağlık görevlileri ve diğer personelleriyle hastalara hizmet sunmaktadır.

Özel Ekol Hastanesi yönetim kurulu başkanı Prof. Dr. Erol Yalnız, yapmış olduğu açıklamalarda, Edirne gibi bir yerde özel hastane kurmanın oldukça zor olduğunu ve bu hayali başardıklarını belirtti.

Edirne’de hizmet sunan Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ve devlet hastanelerine alternatif olarak yıllardır büyük bir hastanenin kurulamamış olması Edirne’de sağlık hizmetleri açısından bir eksiklik olarak görülüyordu. 2007 yılında bu eksikliğe son vermek amacıyla Edirne Özel Ekol Hastanesi kurulmuştur.

Özel Ekol Hastanesi, 2007 yılında 33 yataklı hastane olarak yola çıktı ve 5 sene içerisinde yatak kapasitesini 50’ye çıkardı.

Edirne Özel Ekol Hastanesi Başlıca Bölümler
Özel Ekol Hastanesi içerisinde bir çok branş vardır. Ancak biz genel olarak bölümlerden bahsedelim. Ortopedi, kadın doğum, kardiyoloji ve güzellik merkezi bölümleri vardır ve bu bölümler içerisinde 20’den fazla branş bulunmaktadır. Tüm branşlar için buraya tıklayınız.

Edirne Özel Hastanesi Personeli Ne iş Yapar?

Hastanelerde en sık rastlanan personel meslek grupları şunlardır:

  1. Doktorlar: Hastaların teşhis ve tedavisi için sorumlu kişilerdir. Tıp eğitimi almış ve belirli bir alanda uzmanlaşmış doktorlar, hastanede yeni doğanlar, çocuklar. Kadınlar, erkekler, yaşlılar gibi farklı yaş grubundaki hastalara bakabilir.
  2. Hemşireler: Doktorların yanı sıra, hastaların bakımı, ilaçların verilmesi, tıbbi cihazların kullanılması ve hastalıkların takip edilmesi gibi işlevleri yerine getiren sağlık personelidirler. Bu nedenle  Hemşirelik eğitimi almış olan bu kişiler, hastaların psikolojik ihtiyaçlarına da yardımcı olurlar.
  3. Tıbbi teknisyenler: Laboratuvar testleri, radyolojik tetkikler, kan transfüzyonları ve diğer tıbbi işlemler için kullanılan cihazların yönetiminden sorumludurlar. Bu kişiler, hastaların durumlarını izlemek, raporlamak ve tedavi sürecinde doktorlara destek sağlamakla görevlidirler.
  4. Diyetisyenler: Hastaların beslenme programlarını hazırlayan ve takip eden sağlık personelidirler. Bu nedenle kişiler, hastalıkların tedavisi için özel diyet programları hazırlarken, sağlıklı beslenme konusunda da danışmanlık yapabilirler.
  5. Psikologlar: Hastanede yatan hastaların psikolojik ihtiyaçlarına destek olurlar. Ayrıca bu kişiler, hastaların yaşadığı stres, kaygı ve depresyon gibi durumlarla başa çıkmalarına yardım ederler.
  6. Sosyal çalışmacılar: Hastanede yatan hastaların sosyal ihtiyaçlarına yardımcı olan kişilerdir. Bu kişiler, hastaların sosyal hizmetler, maddi yardım, ev bakımı ve diğer ihtiyaçlarını karşılamak için çalışırlar.
  7. Hasta kayıt görevlileri: Hastaneye gelen hastaların kayıtlarını tutarlar ve hastaların dosyalarını hazırlarlar. Ayrıca, hastaların randevu işlemleri ve diğer yönetimsel işlemleri ile ilgilenirler.
  8. Temizlik ve güvenlik personeli: Hastanenin hijyenik koşullarının korunmasından sorumlu olan personeldir. Ayrıca temizlik personeli hastanenin her yerini temiz tutmakla görevlidir, güvenlik personeli ise hastanenin güvenliğinden sorumludur.

Bu meslek gruplarındaki personelin hepsi, hastanelerin etkin bir şekilde çalışmasında kritik bir rol oynarlar. Ve hastaların sağlık bakımı sürecinde önemli bir desteği temsil ederler.

Edirne Özel Ekol Hastanesi İletişim Bilgileri
Telefon Numaramız: +90 284 236 10 10
Email: info@ekolhastanesi.com
Adres: Kocasinan Mah. Muammer Aksoy Cad. Edirne/Merkez
Web Sayfası: https://www.ekolhastanesi.com.tr/iletisim/

Edirne Özel Ekol Hastanesi İş Başvurusu

Edirne Özel Ekol Hastanesi’nin aktif bir iş ilanı bulunmamaktadır. Üst kısımda verdiğimiz adres üzerinden iletişim formunu kullanarak veya telefon numaralarından insan kaynaklarına ulaşarak iş ilanları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hastaneye ait iş ilanı olduğunda bu sayfada ve Twitter, Facebook sayfalarımız üzerinden duyuru geçilecektir. Bizi sosyal medyada takip ederek, iş ilanlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca diğer iş ilanları bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu