Elvan Çikolata İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Elvan Çikolata iş başvurusu ve firma hakkında bilgiler. Elvan Çikolata fabrikası iş ilanları içerisinden kendinize uygun bir açık iş pozisyonu seçerek başvuru yapabilirsiniz. 

Elvan Çikolata İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Elvan Çikolata iş başvurusu ve güncel iş ilanları hakkında bilgiler. Elvan Çikolata fabrikası iş ilanları için alt kısımda verdiğimiz linkleri inceleyebilirsiniz. Elvan Çikolata Sefaköy, Yenibosna fabrikaları açık iş pozisyonları için alttaki linklere göz atabilirsiniz.

Elvan Çikolata Hakkında
1952 yılında kurulan Elvan Çikolata, kuruluşunda İstanbul’ da yerel bir şeker dükkanı şeklinde faaliyet göstermekteydi. Elvan Gıda’ nın günümüze kadar olan yolculuğu sonunda günümüzde, 2 tanesi yurt dışında toplamda 8 tane fabrikası ve 2000’ e yakın çalışanı bulunmaktadır. Ulusal ve uluslararası alanda artan talepler ve rekabet şartlarını sağlamak adına; Cici Çikolata, Element Gıda, Cicisüt, ANL Gıda, Intersweet, ve Ahmet Hamdi Makine şirketleri ile bir şirketler grubu formunu almıştır.

200 Milyon USD Ciro: Intersweet şirketi, 5 kıtada gerçekleştirdiği ihracat faaliyetleri sonucunda 200 milyon dolara yakın cirosu ile Türkiye’ de kendi alanında en büyük 5 ihracatçı firma arasına girmeyi başarmıştır. Element Gıda Şirketi hammadde temini yapmakta, Cici Süt şirketi süt tozu ve pst üretimi gerçekleştirmektedir. Ahmet Hamdi Makine şirketi ise tüm bu süreçler boyunca ihtiyaç duyulan yeni teknolojilerin geliştirilmesi ve uygulanmasından sorumludur.

Elvan Çikolata Büyüme ve Kalite
Elvan Grubu, kruvasan, kek, jelly şeker, şeker, gofret, çikolata, pst ve süt tozu üretiminin yanı sıra ürün kategorisini her geçen gün genişletmektedir. Şirket bünyesine 2010 yılında katılan Cici Çikolata San. Ve Ticaret A.Ş. firması, 2013 yılında %1856 oranındaki büyüme oranı ile Türkiye’ nin en hızlı büyüyen üçüncü şirketi olma onurunu yaşamıştır.

2012 Türkiye AR-GE Faaliyetleri
Şirket, Türkiye’ nin gıda alanında ilk AR-GE merkezini 2012 yılında faaliyete geçirmiş ve bu şekilde başka bir başarıya daha imza atmıştır. Elvan Gıda, her yıl dünyanın en iyi şekerleme firmalarının sıralamasını olan Global 100 listesinde 2013 yılında 81. Sırayı yakalayarak sektördeki başarısını uluslararası ölçüm kurumları aracılığıyla da kanıtlamıştır. Bununla paralel olarak, Türkiye’ den dünya markaları çıkartma programı olarak değerlendirilebilecek Turquality marka destek programı kapsamına alınmıştır.

Elvan Çikolata Staj Başvurusu
Elvan Çikolata'da staj yapmak isteyen öğrenciler buraya tıklayarak staj başvurusu yapabilirler.

Elvan Çikolata İş Başvurusu
Şirketin 70 yılı aşkın deneyimlerini gelecek nesillere aktarabilmek için yeni eleman alımlarına her zaman için ihtiyaç duyulmaktadır. Elvan Gıda’ nın kendi tabiriyle “aile bireyleri” arasına katılmak için şirketin kurumsal sitesi üzerinden ulaşılabilecek http://elvan.com/kariyer/is-basvurusu sayfasından, ad, soyad, e-mail adresi ve CV gibi alanlar doldurularak iş başvuru aşaması tamamlanabilecektir.

Elvan Çikolata İş İlanları
Elvan Çikolata iş ilanlarını Linkedin üzerinden listeleyebilir ve online iş başvurusu yapabilirsiniz. Elvan Gıda Linkedin sayfası için buraya tıklayınız.

Elvan Çikolata İletişim
Telefon: +90 212 592 32 00
Adres: ELVAN GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.
Yenibosna Merkez Mah. Arif Ağa Sokak No:1 Bahçelievler- İstanbul