Hastane İş İlanları

Erciş Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Erciş Devlet Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Van Erciş Devlet Hastanesi iş başvurusu sayfası ve güncel iş ilanlarını nasıl bulabileceğiniz hakkında bilgiler verilmektedir.

Alt Başlıklar

Van Erciş Devlet Hastanesi Hakkında Bilgi

Erciş Devlet Hastanesi, 1962 senesinde Van’da sağlık hizmeti sunmaya başlamıştır. Her geçen gün kendini geliştiren hastane, 1992 yılında 75 olan yatak sayısını 2006 yılında 130 üzerine çıkarmıştır. Ancak bu yıllarda Van’da yaşanan deprem sonrasında, hastanenin imkanları kısıtlanmıştır. Yaşanan ekonomik olumsuzluklar yüzünden kötü günler yaşayan Erciş Devlet Hastanesi, 2018 yılında yeni yapılan binasına geçmiştir.

2018 yılında yeni binasına geçen Van Erciş Devlet Hastanesi, gelişmiş teknolojiye sahip cihazlarıyla kendini yenilemiş ve uzman hekim ve personelleriyle Erciş ve çevre halkına en kaliteli şekilde sağlık hizmetleri sunmaya başlamıştır. Yeni yapılan binanın büyük olması, hastane çalışanları için daha elverişli bir ortam sağlamış ve aynı zamanda hastalara da daha konforlu ve rahat bir ortam sunulmuştur.

Erciş Devlet Hastanesinde bulunan ameliyathaneler oldukça gelişmiş teknolojilerle donatılmıştır. Modern teknolojinin sunduğu imkanları bir devlet hastanesinde sunmak için son derece titiz çalışmalar yapılmıştır. Bölge halkına en iyi sağlık hizmeti sunmak için böyle bir planlamaya gidilmiş ve maddi olarak hiçbir şeyden kaçılmamıştır. 2018 yılı öncesinde, hastalar genelde çevre ilçe ve illerin hastanelerine sevk edilirken, günümüzde Erciş Devlet Hastanesinde hemen hemen her türlü ameliyat ve tedavi imkanı sunulmaktadır.

Erciş Devlet Hastanesinin evde sağlık hizmeti de yaşlı insanlar için çok iyi olmuştur. Hastaneye gidemeyen ya da gitmekle zorlanan yaşlı hastalar için evde sağlık hizmeti sistemi uygulanmaktadır. Erciş ve çevresinde yaşayan insanlar bu imkandan dolayı çok mutludurlar. Modern teknolojileri her daim takip eden Erciş Devlet Hastanesi, her geçen gün kendini daha iyi seviyelere getirmektedir.

Erciş Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Erciş Devlet Hastanesi iş başvurusu için bu linke tıklayarak İşkur üzerinden güncel iş ilanlarını arayabilirsiniz. Bildiğiniz gibi devlet hastaneleri bünyesine personel alımı yapacağı zaman İşkur üzerinden iş ilanı açmaktadır. Açılan sayfada arama bölümüne “erciş devlet hastanesi” ya da “devlet hastanesi” yazarak güncel iş ilanlarını görebilirsiniz.

Erciş Devlet Hastanesi duyurular sayfası için bu linke tıklayınız. Erciş Devlet Hastanesi personel alımı yapacağı zaman duyurular sayfasından iş ilanı açmaktadır. Bu sayfayı ara ara takip etmenizde fayda var.

Erciş Devlet Hastanesi iş ilanları için E-devlet üzerinden de sorgulama yapabilirsiniz. Bu linke tıklayarak E-Devlet iş arama sayfasını kullanabilirsiniz.

Erciş Devlet Hastanesi İletişim

Erciş Devlet Hastanesi Adres Bilgisi: Kışla Mahallesi Çınarlı Caddesi Pk:65400 Erciş Van
Erciş Devlet Hastanesi Telefon: 0432 351 96 61
Erciş Devlet Hastanesi Web: https://ercisdh.saglik.gov.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu