Market İş İlanları

Esenlik Market İş Başvurusu

Esenlik Market iş başvurusu yapmak için online iş başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Malatya Esenlik Market iş ilanları ve personel alımı için sayfamızdaki direktifleri inceleyiniz.

Esenlik Market Hakkında Kısaca Bilgi

Esenlik Market 1990 yılında Esenlik İmalat İnşaat ve Ticaret A.Ş. ismiyle kurulmuştur. Kurum, Malatya Büyükşehir Belediyesi iştiraki olarak faaliyet göstermektedir.

Esenlik İmalat İnşaat ve Ticaret A.Ş. bünyesi altında Süpermarket, İnşaat Emlak, Otobüs Terminal İşletmeciliği, Canlı Hayvan Pazarı, Soğuk Hava Deposu ve Et Entegre gibi birçok faaliyet alanında Malatya halkına hizmet sunmaktadır. Kurumda toplamda 650 üzerinde personel çalışmaktadır ve bu sayı her geçen gün artmaktadır.

Esenlik A.Ş. 1990 senesinde kurulmuştur. Sermayenin yüzde yüzü Malatya Büyükşehir Belediyesi’ne aittir. Toplamda 320 milyon TL üzerinde cirosu bulunmaktadır. Malatya halkının kalkınması ve refah bir hayat sürdürmesi için öncü rol oynayan şirketlerin başında gelmektedir.

Esenlik Market, kurulmuş olduğu tarihten itibaren her geçen gün daha da büyümüş ve Malatya’da en fazla vergi veren kurumlar arasına girmiştir. Malatya halkına hizmet sunan bu kurum aynı zamanda iş istihdamı da yaratmıştır. Ayrıca faaliyette bulunmuş olduğu sektörlerde fiyat istikrarının sağlanmasına da destek olmuştur.

Esenlik Market İş Başvurusu

Esenlik Market iş başvurusu için bu linke tıklayınız ve açılan sayfada bulunan online iş başvuru formunu doldurun. Cv ve özgeçmiş bilgilerinizi Esenlik Market insan kaynakları departmanına göndererek iş başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Malatya Esenlik Market İş İlanları

Malatya Esenlik Market iş ilanları için bu linke tıklayınız. Linkedin üzerinden Esenlik Market iş ilanlarını görebilir ve bu site üzerinden cv bilgilerinizi firmaya gönderebilirsiniz.

Esenlik Market İletişim

Esenlik Market Adres Bilgisi: Hoca Ahmet Yesevi Mahallesi Şehit Metin Selçuk Sokağı No:2 Yeşilyurt / Malatya
Esenlik Market Telefon: +90 422 324 8393
Esenlik Market Web: +90 422 325 1363

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu