Hastane İş İlanları

Etlik Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Etlik Şehir Hastanesi iş başvurusu nasıl yapılır? Ankara Etlik Şehir Hastanesi iş ilanları ve personel alımı hakkında bilgiler. Etlik Şehir Hastanesi KPSS’siz personel, eleman alımı yapıyor mu?

Etlik Şehir Hastanesi Hakkında Bilgi

Etlik Şehir Hastanesi, Ankara’nın merkezinde, Etlik’te bulunmaktadır. Toplamda 1 milyon metrekarelik bir arazi üzerinde yer alan Etlik Şehir Hastanesi, birçok binadan oluşan entegre bir sağlık kompleksidir.

Ankara Etlik Şehir Hastanesinde toplam 4.050 yatak kapasitesi bulunmaktadır. 1.000’den fazla poliklinik sayısı olan hastanenin 125 ameliyathanesi ve 691 yoğun bakım yatak sayısı bulunmaktadır. Hastalara en iyi şekilde sağlık hizmeti sunmak, hasta ve hasta yakınlarının konforunu ve güvenliğini sağlamak, çalışanların konfor ve güvenliğini sağlamak hastanenin başlıca hedefleri arasındadır.

Etlik Şehir Hastanesi kalite standartlarına uygun ve son teknoloji donanımla hizmet vermektedir. Özellikle merkezi konumu ve ulaşılabilirliği ile dikkat çeken Etlik Şehir Hastanesi, uzman sağlık ekibi, insan odaklı hizmet kalitesiyle örnek bir hastane olarak sağlık hizmeti sunmaktadır.

Etlik Şehir Hastanesinde GMP standartlarında Klinik Araştırma Merkezi bulunmaktadır. Son teknoloji cihazlarla donatılmış Radyoterapi Binası, Kronik Yara Bakım Ünitesi, Hibrid Tedavi alanları yer almaktadır. Ayrıca hastane içerisinde yer alan enerji üretim tesisi ve açık hava yürüyüş alanları bulunmaktadır. Etlik Şehir Hastanesi , Ankara’da sağlık hizmeti dendiğinde ilk akla gelen hastaneler arasında yer almaktadır.

Hastanenin toplamda 4 ana girişi var. Kuzey girişi Halil Sezai Erkut Caddesi üzerindedir. Alışveriş Merkezinin olduğu yerin karşısından hastaneye giriş yapabilirsiniz. Güney girişi ise Eşref Bitlis Caddesinde bulunur. Hastanenin tüm girişleri özel olarak tasarlanmış ve ambulans girişlerine açıktır. Travma acil içinde ekstra bir giriş daha bulunmaktadır.

Toplamda 6 hastane ve 3 bağımsız hastaneden oluşan bu dev sağlık tesisi tüm Ankaralılara ve çevre ildeki vatandaşlara sorunsuz ve kaliteli şekilde sağlık hizmetleri vermeyi sürdürmektedir.

Etlik Şehir Hastanesi İş Başvurusu

Ankara Etlik Şehir Hastanesi iş başvurusu için bu linke tıklayınız. Etlik Şehir Hastanesi kamu kurumu olduğundan direk olarak iş başvurusu yapmak mümkün değildir. İşkur arama sistemi üzerinden “etlik şehir hastanesi” yazarak güncel iş ilanları olup olmadığına bakabilirsiniz.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi ve diğer hastanelerin iş ilanlarını anlık görebilmek için Twitter sayfamızı takip edebilirsiniz. Ankara Etlik Şehir Hastanesi personel alımı yaptığında ilan açılır ve bu ilanlar anlık olarak Twitter sayfamızda takipçilerimize duyurulur.

Twitter Sayfamız : https://twitter.com/isbasvurusuyap

Ankara Etlik Şehir Hastanesi İş İlanları

Ankara Etlik Şehir Hastanesi iş ilanları için E-Devlet iş arama sayfasını da kullanabilirsiniz. Bu linke tıklayarak güncel iş ilanı olup olmadığına göz atabilirsiniz.

Alt kısımda verdiğimiz iletişim bilgilerinden Ankara Etlik Şehir Hastanesi duyurular sayfasını da takip edebilirsiniz. Hastane insan kaynakları departmanına bağlanarak iş olanakları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bazı durumlarda KPSS’siz personel alımı da yapılmaktadır. Ya da taşeron firmalar personel alımı yapmaktadır. Bunun için hastane insan kaynaklarından bilgi almanız gerekmektedir.

Etlik Şehir Hastanesi İletişim

Etlik Şehir Hastanesi Adres Bilgisi: Varlık Mahallesi, Halil Sezai Erkut Caddesi Yenimahalle / ANKARA
Etlik Şehir Hastanesi Telefon: 0312 797 00 00
Etlik Şehir Hastanesi Web: https://etliksehir.saglik.gov.tr/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu