Turizm İş İlanları

ETS Tur İş Başvurusu

ETS Tur iş başvurusu için online iş başvuru formunu doldurabilir ve ETS Tur güncel iş ilanlarını listeleyerek kendinize uygun bir iş pozisyonu seçebilirsiniz.

Alt Başlıklar

ETS Tur Hakkında Bilgi

ETS Tur kuruluş tarihi 1991 olan bir tur firmasıdır. Genel müdürlüğü ise İstanbul’da yer almaktadır. ETS Tur 1991 senesinde Mehmet Ersoy ve Murat Ersoy tarafından kurulmuştur. ETS Tur’un en önemli özelliği ise ülkemizin turizminin kilometre taşı olarak adlandırılabilecek kadar büyük bir kuruluş olmasıdır.

ETS Tur kurulduğu ilk seneden itibaren büyük oranda gelişme sağlamıştır. Bu sayede yurtiçinde yapılacak olan seyahatlerde oldukça başarılı olmuştur. Tatil planı yapan evli çiftler, aile ile tatil planı yapan kişiler ve daha birçok kişi ETS Tur’un avantajlarından yararlanmaktadır. ETS Tur ülkemizin seyahat ve turizm sektöründe birçok ilki gerçekleştirmiştir. Bu durumda ETS Tur’un vizyoner bir yapısının olması çok etkili olmuştur.

Ülkemizin en başarılı seyahat kuruluşları arasında yer alan ETS Tur ülkemizdeki otellerin pazarlama işlemleri ve satış işlemleri ile ilgilenmektedir. Ayrıca ETS Tur’un sadece yurtiçinde değil yurtdışında da birçok projesi bulunmaktadır. Bu projelerden 60 tanesi ülkemizde 40 tanesi de yurtdışında yapılmakta olan destinasyonları kapsamaktadır.

ETS Tur’un düzenlemiş olduğu yüzlerce tur, çeşitli tur paketleri ile indirime girmektedir. Bu indirim sayesinde bütçesi olmayan ya da öğrenci olan kişiler de ETS Tur fırsatlarından yararlanabilmektedir. ETS Tur birçok markaya da ev sahipliği yapmaktadır. Böylece hem ETS Tur’un etkinlikleri daha aktif olmakta hem de markalar isimlerini duyurma şansı yakalayabilmektedir.

ETS Tur’un birlikte çalıştığı birçok marka bulunmaktadır. Bu markaları Didimtur, Jetset, Ucuzabilet.com, Otelpuan.com, Ekotatil.com, LetsGoDergi.com gibi sitelerdir. Didimtur oldukça geniş kitlelere hizmet veren bir firmadır. Jetset ise kişiye özel olarak seyahat programları ve lüks seyahat programları hazırlayan bir firmadır. Ucuzabilet.com’da uygun fiyata ve ucuz miktarlarda uçak biletleri bulunmaktadır. Otelpuan.com otellerde kalan kişilerin kaldıkları oteller ile ilgili görüşlerini bildirdikleri bir sitedir. Ekotatil.com tatile gitmek isteyen kişilere ucuz seyahat yollarını anlatan ve çeşitli oteller öneren bir sitedir. LetsGoDergi.com ise turizm alanında bilgi verici bir sitedir. Tüm bu uygulamalar ve kurumlat ETS Tur’un işbirliği yaptığı firmalar içerisinde yer almaktadır. ETS Tur geniş çaplı olması nedeni ile başka kurumlar ve firmalar ile de çeşitli anlaşmalar yapma yolunda ilerlemektedir.

ETS Tur 2002 senesinde ülkemizde ilk defa erken rezervasyon ad verilen uygulamayı uygulamıştır. Bu sayede birçok kişi tatilini planlayıp bütçesini denkleştiremediği zaman erken rezervasyon indirimlerinden faydalanabilmektedir. Ayrıca erken rezervasyon uygulamasının başka bir olumlu yanı da insanların beğendikleri odayı hemen kiralayabilmeleridir. Bu nedenle erken rezervasyon günümüzde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

2003 senesinde ETS Tur seyahat bittikten sonra müşterilerin fikirlerini alarak bu seyahatten memnun kalıp kalmadıklarını ölçmüştür. Bu durum da ülkemizde ilk defa bir turizm şirketi tarafından yapılmıştır. ETS Tur bu yönü ile müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiğini de göstermiştir. Aynı sene içerisinde ETS Tur online rezervasyon uygulamasına da geçiş yapmıştır. Online rezervasyon uygulaması ile firmayla telefon görüşmesi yapmak istemeyen ya da müsait olmayan kişiler internet üzerinden rezervasyon işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

2004 senesinde ETS Tur ülkemizde ilk defa otel, tur ve havayolu üçlüsünün birlikte hizmet vermesi için öncü olmuştur. Bu durum özellikle turistler için oldukça avantajlı olmuştur. Ulaşım sorunu yaşayan kişiler de ETS Tur’un bu uygulamasından fazlasıyla memnun kalmıştır.

2006 senesinde ETS Tur, kendisini tercih eden müşterileri gölge müşteri programı ile tesis incelemesine göndermiştir. Bu inceleme sonuçlarını değerlendirerek istek ve ihtiyaçlar hakkında detaylı toplantılar yapılmıştır. Aynı sene içerisinde ETS Tur engelli müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere birçok projeye imza atmıştır. Özellikle engelli müşterilerin otellerde rahat bir şekilde kalabilmesi ve tatil boyu rahat etmesi için yeni uygulamalar düşünülmüştür.

2008 senesinde ETS Tur tarafından otel denetimleri yapılmaya başlanmıştır. Bu otel deneyimleri tamamen tarafsız olan denetim firmaları tarafından yapılmıştır. Böylece müşterilerin otel tercih ederken fikirlerinin oluşması sağlanmıştır.

2010 senesinde ise ETS Tur erken rezervasyon iptal sigortası adı verilen bir uygulamaya imza atmıştır. Bu uygulama sayesinde tatil için erken rezervasyon yapan kişiler bu fikirlerinden vazgeçtikleri zaman rezervasyonu iptal edebilmektedir. Bu durum özellikle kısıtlı imkanlarla tatile giden kişiler için oldukça avantajlı olmuştur. Siz de ETS Tur ile ilgili bilgi edinmek için yazımızdan faydalanabilirsiniz.

ETS Tur İş Başvurusu

ETS Tur iş başvurusu için bu linke tıklayarak açık iş pozisyonlarını görebilir ve size uygun iş alanına online iş başvurusu yapabilirsiniz. ETS Tur iş başvuru formunu doldurarak insan kaynaklarına cz ve özgeçmiş bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

ETS Tur İş İlanları

ETS Tur iş ilanları için bu linke tıklayabilir ve Linkedin üzerinde açık iş pozisyonlarını görebilirsiniz. Linkedin profiliniz üzerinden iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz.

ETS Tur İletişim

ETS Tur Adres Bilgisi: Merdivenköy Mh. Nur Sk. No:1/8 C Blok Kadıköy / İSTANBUL
ETS Tur Telefon: 0216 542 99 99
ETS Tur Web: https://www.etstur.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu