Enerji Sektörü İş İlanları

Euro Power (EUPWR) İş Başvurusu

Euro Power (EUPWR) İş Başvurusu ve personel alımı hakkında bilgiler. Genel Müdürlüğü personel alımı zamanı ve diğer tüm detayları yazımızda. İlanlarına başvuruyu bu sayfadan yapabilirsiniz.

Euro Power (EUPWR) Hakkında Bilgi

Europower Enerji ve Şirketler Grubu, enerji sektöründe önemli bir yere sahip olan bir şirketler grubudur. Dünya çapında faaliyet gösteren Europower, mühendislik, üretim, taahhüt, satış ve pazarlama alanlarında lider gruplardan biridir. 2008 yılında kurulduğundan bu yana hızlı bir şekilde büyümeye devam etmiştir.

Merkez kampüsü Ankara’da bulunan Europower, farklı ülkelerde yerleşik ofisleriyle dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine hizmet vermektedir. Kampüsü yaklaşık 180.000 metrekarelik üretim alanına sahiptir ve AR-GE merkezi ile uluslararası akredite test laboratuvarına ev sahipliği yapmaktadır.

Europower, enerjinin her alanında çok geniş bir ürün, sistem ve hizmet yelpazesi sunmaktadır. Üretim, iletim, dağıtım ve akıllı hale getirilmesi konularında en iyi ve en teknolojik çözümleri sunmakta ve sürdürülebilir enerjinin, sürdürülebilir çevre politikalarına bağlı olduğuna inandığı için yenilenebilir enerji alanında yatırımlar yaparak geleceğe yönelik çevreye duyarlı ürünler geliştirmektedir.

Europower, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışa sahip olduğundan, dünya çapında 5 kıtada 70’ten fazla ülkeye hizmet ve ürünlerini ulaştıran bir şirkettir. Şirketin yerleşik ofisleri Türkiye, Hollanda, Makedonya, Cezayir ve Ukrayna’da bulunmaktadır. Bu ofislerde görev alan mühendisler ve personel, ürettiği ürün ve sistemleri dünyanın farklı bölgelerine tedarik ederek, enerjiyi insanlara ulaştırmaktadır.

Europower, yüksek gerilim test laboratuvarı ile de müşterilerine çeşitli test hizmetleri sunmaktadır. Laboratuvarında son teknoloji test ekipmanları kullanarak, 245kV’ye kadar olan yüksek gerilim testleri, 1.200 kilovoltluk yıldırım darbe deneyi dahil olmak üzere 160’tan fazla test gerçekleştirilmektedir. Ayrıca, müşteriler için tip testleri ve rutin testleri de gerçekleştirerek, en karmaşık elektriksel iletim, dağıtım ve üretim tesisleri için saha test ve denetim hizmetleri sağlamaktadır.

Europower, vizyonu doğrultusunda ilerleyerek sektör lideri global bir marka olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir. Şirket, iş birlikleri ve çözüm ortaklıkları kurarak, sektörde zirveyi hedeflemekte ve güvenini sağlamlaştırarak büyümeye devam etmektedir.

Euro Power (EUPWR) Personeli Ne İş Yapar?

Enerji üretim şirketlerinde çalışan personeller, enerji üretim tesislerinin yönetimi, işletimi ve bakımından sorumludur. Bu kapsamda, farklı alanlarda görev alırlar.

Mühendisler, enerji üretim tesislerinin tasarımı, geliştirilmesi ve imalatı için çalışmalar yaparlar. Elektrik mühendisleri, enerji üretiminde kullanılan jeneratörler, transformatörler ve diğer elektrik ekipmanlarının tasarımını yaparak, verimliliği arttırmak amacıyla yenilikçi teknolojiler geliştirirler. Ayrıca Mekanik mühendisler, türbinler, soğutma sistemleri, yakıt depolama tankları gibi mekanik bileşenlerin tasarımı, geliştirilmesi ve imalatı ile ilgilenirler. Bu nedenle Kimya mühendisleri ise yakıt ve yakıt arıtma prosesleri üzerine çalışmalar yaparlar.

Operasyon ekibi, enerji üretim tesislerinin faaliyetlerini yöneterek, üretim planlamalarını yapar ve kalite kontrol işlemlerini gerçekleştirir. Sonuç olarak Bu ekip aynı zamanda, enerji üretim tesislerinin güvenli bir şekilde işletilmesini sağlayarak, tesislerdeki operasyonel riskleri minimize etmek amacıyla çeşitli önlemler alırlar.

ayrıca Bakım ekibi, enerji üretim ekipmanlarının ve tesislerin düzenli bakımını gerçekleştirirler. Bu nedenle ekip, periyodik bakım programlarına göre, ekipmanların çalışabilmesi için gerekli olan işlemleri yapar. Ve arızaların önlenmesi için çeşitli kontroller gerçekleştirir.

Satış ve Pazarlama ekibi ise, üretilen enerjinin müşterilere pazarlanması ve satışı ile ilgilenir. Ayrıca bu ekip, müşterilerle iletişim halinde olarak, şirketin enerji ürünleri ve hizmetlerini tanıtır, pazarlama stratejileri geliştirir. Müşteri memnuniyetini sağlar.

Sonuç olarak, enerji üretim şirketi personelleri, farklı alanlarda ve uzmanlık seviyelerinde çalışarak. Enerji üretim tesislerinin yönetimi, işletimi ve bakımında yer almaktadırlar.

Euro Power (EUPWR) İş Başvurusu

Şirketimiz, enerji üretimi ve dağıtımı sektöründe lider bir şirkettir. Kendini sürekli yenileyen, teknolojik altyapısı güçlü ve sürdürülebilir enerji çözümleri sunan bir firma olarak, yenilikçi, dinamik ve çalışkan personeller aramaktayız.

İş Tanımı:

 • Enerji üretim tesislerinin yönetimi, işletimi ve bakımından sorumlu olmak,
 • Mühendislik ekibi ile birlikte enerji üretim tesisleri için tasarım, geliştirme ve imalat çalışmalarına katılmak,
 • Operasyon ekibi ile birlikte enerji üretim tesislerinin faaliyetlerini yönetmek. Üretim planlamalarını yapmak ve kalite kontrol işlemlerini gerçekleştirmek,
 • Bakım ekibi ile birlikte enerji üretim ekipmanlarının ve tesislerin düzenli bakımını gerçekleştirmek,
 • Satış ve Pazarlama ekibi ile birlikte müşterilerle iletişim halinde olarak. Sonuç olarak Şirketin enerji ürünleri ve hizmetlerini tanıtmak, pazarlama stratejileri geliştirmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak.

Aranan Nitelikler:

 • En az lisans düzeyinde Elektrik, Makine ve Kimya Mühendisliği bölümlerinden birisinden mezun olmak,
 • Ayrıca Enerji sektöründe ya da enerji üretim tesislerinde minimum 3 yıl deneyime sahip olmak,
 • İyi derecede İngilizce bilgisine sahip olmak,
 • Takım çalışmasına uygun, dinamik ve iletişim becerileri güçlü olmak,
 • Analitik düşünebilen ve çözüm odaklı yaklaşıma sahip olmak,
 • MS Office programlarını iyi seviyede kullanabilmek.

Başvuru: Eğer yukarıda belirtilen niteliklere sahipseniz, bizimle çalışmak için başvurabilirsiniz. Başvurularınızı özgeçmişinizi ve motivasyon mektubunuzu ekleyerek e-posta yoluyla yapabilirsiniz. Başvurularınızın gizli tutulacağını ve yalnızca ilgili pozisyon için kullanılacağını lütfen unutmayınız.

Şirketimizin sizinle çalışmayı dört gözle beklediğini belirtir, başvurularınızı beklediğimizi ifade ederiz.

Euro Power (EUPWR) Personel Alımı

Personel Alımı için buraya tıklayarak yapabilirsiniz. Ayrıca güncel diğer iş ilanları için bu sayfayı da ziyaret edebilirisiniz.

Euro Power (EUPWR) İletişim Bilgileri

Adres: Saray Mah. Atom Cad. No:17 Kahramankazan / ANKARA – TURKIYE

Telefon Numarası:+90 815 48 80
Web: https://www.europowerenerji.com.tr/tr/iletisim.php

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu