Ferrero İş Başvurusu ve Güncel İşe Alım Süreci Hakkında Bilgi

Ferrero iş ilanları ve açık iş pozisyonları. Ferrero iş başvuru formunu doldurarak kariyerinizi Ferrero'da sürdürebilirsiniz. Ferrero işe alım süreci, işçi maaşları ve diğer konular hakkında bilgileri alt kısımda bulabilirsiniz.

Ferrero İş Başvurusu ve Güncel İşe Alım Süreci Hakkında Bilgi

Ferrero iş başvurusu ve kariyer olanakları. Ferrero iş ilanlarını Linkedin ve kendi resmi sayfası üzerinden listeleyerek online iş başvurusu yapabilirsiniz. Detayları alt kısımda inceleyebilirsiniz.

Ferrero Hakkında
Güçlü bir küresel varlığa sahip olan Ferrero markası, ürünlerini uluslararası topluluğa, 170’ den fazla ülkeye doğrudan ya da yetkili perakendeciler aracılığıyla ürünlerini ulaştırmaktadır. Pazarın ihtiyaçlarına hızlı şekilde cevap verip uyum sağlama kapasitesi ve ürünlerinin kalitesi ile tüketicilerin tatmin olacağı süreçler ortaya çıkartmaktadır.

Ferrero Türkiye, İtalyan merkezli Ferrero Grup’ un Türkiye’ deki ayağı görevini üstlenmektedir. 1999 yılında, grup bünyesine bulunan önce gelen markalardan Kinder Surprise, Nutella, Ferrero Rocher gibi ürünleri Türk tüketicilerle buluşturmak için kuruluşunu gerçekleştirdi.

Türk fındığını, global ölçekte dağıtımını gerçekleştirdiği ürünlerinde kullanan Ferrero, bu uygulamayı daha da derinleştirmek amacıyla 2013 yılında Manisa fabrikasını açarak, bu fabrikayı Ferrero Grup’ un en önemli tesislerinden biri haline getirdi. 2014 yılına gelindiğinde, Ortan Gıda’ yı bünyesine katarak Ferrero Fındık’ ı kurdu ve bu şekilde büyümesini sürdürdü. Tüm bu süreçler boyunca, Türk fındığının işlenmesi, ürün, mamül ve yarı mamül haline getirilmesinde büyük bir görev üstlendi.

Manisa üretim tesisi, başta Nutella olmak üzere Grup bünyesindeki markaların üretimini gerçekleştiriyor ve iç Pazar dahil olmak üzere dünyanın çeşitli bölgelerine burada üretilen ürünleri pazarlıyor. Ferrero’ nun Türkiye’ de 6’ sı fındık ürünlerinde özelleşmiş olmak üzere 7 üretim tesisi bulunmaktadır.

Ferrero İş Başvurusu
Dünyanın farklı kesimlerine ürünlerini ulaştıran ve Türkiye’ de de hatırı sayılır ölçüde üretim tesisleri bulunan Ferrero'ya iş başvurusu yapmak için buraya tıklayınız.

Job function kısmında, başvuru gerçekleştirilecek birim, location kısmına Turkey seçenekleri girildikten sonra müsait olan iş pozisyonuna ulaşılabilmektedir. Arama, yalnızca location kısmına Turkey ibaresinin seçilmesi ile de gerçekleştirilebilmektedir. Bu şekilde, Türkiye’ de Ferrero bünyesinde müsait olan tüm iş ilanlarına ulaşılabilmektedir.

Ferrero İş İlanları
Ferrero iş ilanları için Linkedin sayfasını kullanabilirsiniz. Linkedin üzerinde 12.241 kişi bu firmada çalışıyor görünmektedir. Siz de bu site üzerinden iş ilanlarını görüntüleyebilir, özgeçmiş bilgilerinizi gönderebilirsiniz. Ferrero Linkedin sayfası için buraya tıklayınız.

Ferrero İşçi Maaşları
Ferrero işçi maaşları hakkında da ek bilgi verelim. Bu firma diğer firmalara göre daha yüksek maaş veriyor ve bu özelliğiyle bilinmektedir. İşe ilk giren kişiler en az 3-4bin TL ile başlar ve zamanla maaş hızlı bir şekilde artar.

Ferrero İletişim Bilgileri
Ferrero Telefon: 444 73 77
Ferrero Türkiye Merkez Ofis: Balmumcu Mah. Gazi Umur Paşa Sokak, No:27 Posta Kodu: 34349 Beşiktaş / İstanbul

Farklı bir şekilde, https://www.ferrero.com.tr/Diger-konular adresinden, Ferrero Türkiye’ nin iletişim formuna ulaşılabilecek, buradan insan kaynakları dahil olmak üzere çeşitli konular hakkında firmayla iletişime geçilebilecektir.